Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Myjava

V slovenskom meste Myjava máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Myjava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Myjava

Holiday Barn

9,8

Holiday Barn

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday Barn. Ubytovacie zariadenie Holiday Barn sa nachádza v meste Myjava a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Holiday Barn sa nachádza v slovenskom meste Myjava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stefanik

8,9

Hotel Stefanik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stefanik. Hotel Štefánik sa nachádza v meste Myjava a ponúka vám wellness centrum s 3 saunami, vírivkou a posilňovňou. Ubytovanie Hotel Stefanik sa nachádza v slovenskom meste Myjava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie V Súkromí Samuel

7,6

Ubytovanie V Súkromí Samuel

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie V Súkromí Samuel. Ubytovanie V Súkromí Samuel sa nachádza v Myjave. Ponúka Wi-Fi zdarma vo všetkých priestoroch, slnečnú terasu s bazénom, spoločenskú miestnosť, záhradu,... Ubytovanie Ubytovanie V Súkromí Samuel sa nachádza v slovenskom meste Myjava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Myjava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Myjava. Mesto Myjava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.