Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mýto pod Ďumbierom

V slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom máme celkom 24 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom

Zrub Vivien

10

Zrub Vivien

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Vivien. Ubytovacie zariadenie Zrub Vivien sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji a má balkón. Ubytovanie Zrub Vivien sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Matzo

9,9

Apartmány Matzo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Matzo. Apartmány Matzo sa nachádzajú v obci Mýto pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartmány Matzo sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Linda

9,9

Chata Linda

Ubytovanie (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Linda sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mýto apartments

9,8

Mýto apartments

Ubytovanie (Apartmán) Mýto apartments. Ubytovacie zariadenie Mýto apartments nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Mýto apartments sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday home Skalka

9,8

Holiday home Skalka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday home Skalka. Ubytovanie Holiday Home Skalka sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom, 43 km od Banskej Bystrice. Ponúka spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday home Skalka sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán SALD Mýto

9,7

Apartmán SALD Mýto

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SALD Mýto. Apartmán SALD Mýto is set in Mýto pod Ďumbierom. This apartment offers free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Apartmán SALD Mýto sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Chopok

9,7

Apartmán Chopok

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok. Apartmán Chopok sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Chopok sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Ďumbier

9,7

Apartment Ďumbier

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ďumbier. Ubytovacie zariadenie Apartment Ďumbier sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Apartment Ďumbier sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub Chopok

9,6

Zrub Chopok

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub Chopok. Zrub Chopok sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom, 43 km od Banskej Bystrice. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Zrub Chopok sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa U Janov

9,6

Chalupa U Janov

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U Janov. Chalupa U Janov sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a do najbližšieho lyžiarskeho strediska sa dostanete za 700 metrov. Ubytovanie Chalupa U Janov sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Ďumbierka

9,6

Villa Ďumbierka

Ubytovanie (Penzión) Villa Ďumbierka. Vila Ďumbierka sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Villa Ďumbierka sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mýto Apartments Bergmax

9,5

Mýto Apartments Bergmax

Ubytovanie (Apartmány) Mýto Apartments Bergmax. Ubytovacie zariadenie Mýto Apartments Bergmax sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom 26 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mýto Apartments Bergmax sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

9,5

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

Ubytovanie (Apartmán) Apártmán v Mýte pod Ďumbierom. Apartmán v Mýte pod Ďumbierom sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie ponúka reštauráciu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apártmán v Mýte pod Ďumbierom sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Ahoj v prírode

9,4

Ubytovanie Ahoj v prírode

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Ahoj v prírode. Ubytovanie Ahoj v prírode sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Ahoj v prírode sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Piri

9,3

Apartmán Piri

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Piri. Apartmán Piri sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie je vzdialené 45 km od Štrbského Plesa. Ponúka obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmán Piri sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Adika

9,2

Penzión Adika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adika. Penzión Adika ponúka vírivku, saunu, fitness centrum vybavené strojmi značky Technogym a letnú terasu s panoramatickým výhľadom na okolité vrchy. Ubytovanie Penzión Adika sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Kika

9,2

Apartman Kika

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kika. Ubytovacie zariadenie Apartman Kika sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Apartman Kika sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion V Strani

9,2

Penzion V Strani

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Strani. Penzión v Stráni sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom a jeho súčasťou je reštaurácia a záhrada s... Ubytovanie Penzion V Strani sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dvojapartmánová drevenica Mýto

9

Dvojapartmánová drevenica Mýto

Ubytovanie (Apartmány) Dvojapartmánová drevenica Mýto. Dvojapartmánová drevenica Mýto sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom v banskobystrickom kraji. Ubytovanie Dvojapartmánová drevenica Mýto sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mýto apartmán Poľana

9

Mýto apartmán Poľana

Ubytovanie (Apartmán) Mýto apartmán Poľana. Ubytovanie Mýto apartmán Poľana sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Mýto apartmán Poľana sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ďumbier Apartments

9

Ďumbier Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Ďumbier Apartments. Toto ubytovanie sa nachádza sa iba 800 metrov od lyžiarskej lanovky Srdiečko - Kosodrevina. Má terasu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ďumbier Apartments sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Encián

8,9

Penzión Encián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Encián. Vidiecky penzión Encián sa nachádza na okraji dediny Mýto pod Ďumbierom v Národnom parku Nízke Tatry, 5 km od lyžiarskych stredísk Mýto a Tále. Ubytovanie Penzión Encián sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

MytoApartments

8,9

MytoApartments

Ubytovanie (Apartmán) MytoApartments. Ubytovacie zariadenie MytoApartments sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka terasu. Ubytovanie MytoApartments sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman RODINNA POHODA

8,9

Apartman RODINNA POHODA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman RODINNA POHODA. Apartmán RODINNÁ POHODA sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. V tomto apartmáne môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko aj Wi-Fi. Ubytovanie Apartman RODINNA POHODA sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Family Apartments Myto pod Dumbierom

8,6

Family Apartments Myto pod Dumbierom

Ubytovanie (Apartmány) Family Apartments Myto pod Dumbierom. Ubytovacie zariadenie Family Apartments Myto pod Dumbierom sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, 43 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Family Apartments Myto pod Dumbierom sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U včelárov

8,3

U včelárov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U včelárov. Ubytovacie zariadenie U včelárov sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka terasu. Ubytovanie U včelárov sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Elli

Apartmány Elli

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Elli. Set in Mýto pod Ďumbierom, Apartmány Elli provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Elli sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

a4a Apartmán Mýto

a4a Apartmán Mýto

Ubytovanie (Apartmán) a4a Apartmán Mýto. A4a Apartmán Mýto is located in Mýto pod Ďumbierom. This apartment provides free private parking and a 24-hour front desk. Ubytovanie a4a Apartmán Mýto sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Nella

Apartmány Nella

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nella. Apartmány Nella sú situované uprostred Národného parku Nízke Tatry a hosťom ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, saunu, záhradu s grilom a úschovňu... Ubytovanie Apartmány Nella sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Tatra

Chata Tatra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Tatra. Chata Tatra sa nachádza v lyžiarskom stredisku Mýto pod Ďumbierom, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Chata Tatra sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán JUH

Apartmán JUH

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán JUH. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Apartmán JUH features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartmán JUH sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domcek v strani

Domcek v strani

Ubytovanie (Chata v prírode) Domcek v strani. Ubytovacie zariadenie Domček v stráni sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Mýto. Ubytovanie Domcek v strani sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Fleurs de Mýto

Fleurs de Mýto

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fleurs de Mýto. Ubytovacie zariadenie Fleurs de Mýto so záhradou sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Fleurs de Mýto sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata v záhrade

Chata v záhrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata v záhrade. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Chata v záhrade features a terrace and garden views. Ubytovanie Chata v záhrade sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

Ubytovanie (Horské chaty) CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM. CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM has city views, free WiFi and free private parking, situated in Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Janov

Chalupa u Janov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Janov. Chalupa u Janov is situated in Mýto pod Ďumbierom. The accommodation is 26 km from Liptovský Mikuláš, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Chalupa u Janov sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub Laura

Zrub Laura

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Laura. Zrub Laura is located in Mýto pod Ďumbierom and offers a terrace. The accommodation is 40 km from Banská Bystrica. Ubytovanie Zrub Laura sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Provence

Chata Provence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Provence. Chata Provence sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chata Provence sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

privat Hrubí

privat Hrubí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) privat Hrubí. Situated in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, privat Hrubí features a garden. Ubytovanie privat Hrubí sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Mlynná

Chata Mlynná

Ubytovanie (Horská chata) Chata Mlynná. Chata Mlynná sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Chata Mlynná sa nachádza v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Mýto pod Ďumbierom

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Mýto pod Ďumbierom. Mesto Mýto pod Ďumbierom je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.