Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Námestovo

V slovenskom meste Námestovo máme celkom 26 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Námestovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Námestovo

Chata Jánošík Orava

9,7

Chata Jánošík Orava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Jánošík Orava. Chata Jánošík Orava so záhradou sa nachádza v Námestove, 4,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Jánošík Orava sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Slanica

9,7

Chata Slanica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Slanica. Chata Slanica sa nachádza v Námestove len 2,6 km od Oravskej priehrady a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a zdieľanou kuchyňou. Ubytovanie Chata Slanica sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

AKORD chata

9,4

AKORD chata

Ubytovanie (Chata v prírode) AKORD chata. Ubytovacie zariadenie AKORD chata sa nachádza v Námestove 3,6 km od Oravskej priehrady a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie AKORD chata sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Oravia

9,2

Penzión Oravia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oravia. Penzión Oravia sa nachádza pri Oravskej priehrade, iba 5 minút chôdze od centra Námestova a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom, terasou a výhľadom na... Ubytovanie Penzión Oravia sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Boutique Hotel Massimo

9,2

Boutique Hotel Massimo

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Massimo. Butikový hotel Massimo sa nachádza v Námestove, 4,3 km od Oravskej priehrady. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a reštauráciu. Ubytovanie Boutique Hotel Massimo sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U RYBÁRA

9

U RYBÁRA

Ubytovanie (Penzión) U RYBÁRA. Toto ubytovacie zariadenie s terasou sa nachádza v Námestove, 1,6 km od Oravskej priehrady. Okrem iného ponúka bar, reštauráciu a úschovňu lyží. Ubytovanie U RYBÁRA sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Modul

9

Penzion Modul

Ubytovanie (Penzión) Penzion Modul. Penzión Modul sa nachádza priamo na pobreží Oravskej priehrady v Námestove a ponúka dobre vybavené izby s terasou, záhradu, detské ihrisko a gril. Ubytovanie Penzion Modul sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Ranč u Edyho

8,9

Hotel Ranč u Edyho

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hotel Ranč u Edyho. Rodinný hotel Ranč u Edyho s vlastným prístavom a chovom koní sídli len 100 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Hotel Ranč u Edyho sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Slanica

8,8

Hotel Slanica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slanica. Hotel Slanica sa nachádza v Námestove, 5 km od Oravskej priehrady. Ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bezplatné bicykle a bar. Ubytovanie Hotel Slanica sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Jollien

8,8

Penzion Jollien

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jollien. Penzión Jollien sa nachádza v Námestove, 10 metrov od Oravskej priehrady. Má reštauráciu s vonkajšou terasou a výhľadom na pláž a koktailový bar. Ubytovanie Penzion Jollien sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Port Club pension & restaurant

8,8

Port Club pension & restaurant

Ubytovanie (Penzión) Port Club pension & restaurant. Penzión Port Club s reštauráciou sa nachádza v Námestove. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu a detské ihrisko. Ubytovanie Port Club pension & restaurant sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Kormoran

8,7

Penzion Kormoran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kormoran. Penzión Kormorán sa nachádza priamo na brehu Oravskej priehrady a môže sa pochváliť súkromnou plážou, mólom a požičovňou lodiek. Ubytovanie Penzion Kormoran sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Slanický Dvor

8,6

Slanický Dvor

Ubytovanie (Penzión) Slanický Dvor. Penzión Slanický Dvor sa nachádza v Námestove, 6 km od Oravskej priehrady a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a... Ubytovanie Slanický Dvor sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Penziónu Hrubjak

8,4

Apartmán Penziónu Hrubjak

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Penziónu Hrubjak. Apartmán penziónu Hrubjak sa nachádza v obci Oravská Polhora, 30 minút cesty autom od Oravskej priehrady. Ubytovanie Apartmán Penziónu Hrubjak sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatová osada Kotva Prístav

8,2

Chatová osada Kotva Prístav

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatová osada Kotva Prístav. Chatová osada Kotva Prístav sa nachádza v Námestove v Žilinskom kraji a 2,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chatová osada Kotva Prístav sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Relax

8,1

Apartmán Relax

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Relax. Apartmán Relax ponúka ubytovanie v Námestove, 1 km od Oravskej priehrady. Počas pobytu určite oceníte balkón. Ubytovanie Apartmán Relax sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Námestovo, Centrum

8,1

Chata Námestovo, Centrum

Ubytovanie (Vila) Chata Námestovo, Centrum. Chata Námestovo, Centrum sa nachádza v Námestove, len 8 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Námestovo, Centrum sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Prístav

8

Chata Prístav

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Prístav. Chata Prístav sa nachádza v Námestove, 1,9 km od Oravskej priehrady. Ponúka bezplatné bicykle a neplatené parkovanie. Ubytovanie Chata Prístav sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Kotva Prístav

7,9

Penzión Kotva Prístav

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kotva Prístav. Penzión Kotva Prístav sa nachádza v Námestove, 2,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Penzión Kotva Prístav sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Trend Hotel

7,3

Trend Hotel

Ubytovanie (Hotel) Trend Hotel. Hotel Trend sa nachádza v Námestove, len 500 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Trend Hotel sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Oravská Priehrada

6,9

Chata Oravská Priehrada

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Oravská Priehrada. Chata Oravská Priehrada sa nachádza v Námestove v Žilinskom kraji, 1,9 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Oravská Priehrada sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Súkromný školský internát EDUCO

5,1

Súkromný školský internát EDUCO

Ubytovanie (Apartmány) Súkromný školský internát EDUCO. Súkromný školský internát EDUCO ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v Námestove, 3,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Súkromný školský internát EDUCO sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Slanický Grúň

Chata Slanický Grúň

Ubytovanie (Horská chata) Chata Slanický Grúň. Boasting garden views, Chata Slanický Grúň features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.3 km from Orava Dam. Ubytovanie Chata Slanický Grúň sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Relax

Chata Relax

Ubytovanie (Horská chata) Chata Relax. Chata Relax s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 1,8 km od Oravskej priehrady a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Chata Relax sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Aneta

Chata Aneta

Ubytovanie (Horská chata) Chata Aneta. Chata Aneta sa nachádza približne 2,6 km od Oravskej priehrady a ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata Aneta sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Natalia

Chata Natalia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Natalia. Chata Natalia sa nachádza v Námestove, 8 km od Oravskej priehrady. Na mieste nájdete bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Chata Natalia sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata TRI GROŠE

Chata TRI GROŠE

Ubytovanie (Horská chata) Chata TRI GROŠE. Chata TRI GROŠE s balkónom a výhľadom na jazero sa nachádza v Námestove v Žilinskom kraji. Ubytovanie Chata TRI GROŠE sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Sofia Námestovo

Chata Sofia Námestovo

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Sofia Námestovo. Chata Sofia Námestovo s výhľadom na jazero sa nachádza v Námestove a ponúka ubytovanie s barom, spoločným salónikom, záhradou a terasou. Ubytovanie Chata Sofia Námestovo sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Panoráma

Chata Panoráma

Ubytovanie (Horská chata) Chata Panoráma. Chata Panoráma sa nachádza v Námestove v blízkosti Oravskej priehrady. V horskej chate máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Chata Panoráma sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalúpka u Matúšáka

Chalúpka u Matúšáka

Ubytovanie (Apartmán) Chalúpka u Matúšáka. Featuring mountain views, Chalúpka u Matúšáka offers accommodation with a garden, around 15 km from Orava Dam. Ubytovanie Chalúpka u Matúšáka sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Námestovo

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Námestovo. Mesto Námestovo je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.