Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Námestovo

V slovenskom meste Námestovo máme celkom 26 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Námestovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Námestovo

Chata Jánošík Orava

9,7

Chata Jánošík Orava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Jánošík Orava. Chata Jánošík Orava so záhradou sa nachádza v Námestove, 4,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Jánošík Orava sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Oravia

9,2

Penzión Oravia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oravia. Penzión Oravia sa nachádza pri Oravskej priehrade, iba 5 minút chôdze od centra Námestova a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom, terasou a výhľadom na... Ubytovanie Penzión Oravia sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Hotel Massimo

9,2

Boutique Hotel Massimo

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Massimo. Butikový hotel Massimo sa nachádza v Námestove, 4,3 km od Oravskej priehrady. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a reštauráciu. Ubytovanie Boutique Hotel Massimo sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U RYBÁRA

9

U RYBÁRA

Ubytovanie (Penzión) U RYBÁRA. Toto ubytovacie zariadenie s terasou sa nachádza v Námestove, 1,6 km od Oravskej priehrady. Okrem iného ponúka bar, reštauráciu a úschovňu lyží. Ubytovanie U RYBÁRA sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Modul

9

Penzion Modul

Ubytovanie (Penzión) Penzion Modul. Penzión Modul sa nachádza priamo na pobreží Oravskej priehrady v Námestove a ponúka dobre vybavené izby s terasou, záhradu, detské ihrisko a gril. Ubytovanie Penzion Modul sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ranč u Edyho

8,9

Hotel Ranč u Edyho

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hotel Ranč u Edyho. Rodinný hotel Ranč u Edyho s vlastným prístavom a chovom koní sídli len 100 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Hotel Ranč u Edyho sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slanica

8,8

Hotel Slanica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slanica. Hotel Slanica sa nachádza v Námestove, 5 km od Oravskej priehrady. Ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bezplatné bicykle a bar. Ubytovanie Hotel Slanica sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Jollien

8,8

Penzion Jollien

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jollien. Penzión Jollien sa nachádza v Námestove, 10 metrov od Oravskej priehrady. Má reštauráciu s vonkajšou terasou a výhľadom na pláž a koktailový bar. Ubytovanie Penzion Jollien sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Port Club pension & restaurant

8,8

Port Club pension & restaurant

Ubytovanie (Penzión) Port Club pension & restaurant. Penzión Port Club s reštauráciou sa nachádza v Námestove. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu a detské ihrisko. Ubytovanie Port Club pension & restaurant sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Kormoran

8,7

Penzion Kormoran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kormoran. Penzión Kormorán sa nachádza priamo na brehu Oravskej priehrady a môže sa pochváliť súkromnou plážou, mólom a požičovňou lodiek. Ubytovanie Penzion Kormoran sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slanický Dvor

8,6

Slanický Dvor

Ubytovanie (Penzión) Slanický Dvor. Penzión Slanický Dvor sa nachádza v Námestove, 6 km od Oravskej priehrady a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a... Ubytovanie Slanický Dvor sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Penziónu Hrubjak

8,4

Apartmán Penziónu Hrubjak

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Penziónu Hrubjak. Apartmán penziónu Hrubjak sa nachádza v obci Oravská Polhora, 30 minút cesty autom od Oravskej priehrady. Ubytovanie Apartmán Penziónu Hrubjak sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatová osada Kotva Prístav

8,2

Chatová osada Kotva Prístav

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatová osada Kotva Prístav. Chatová osada Kotva Prístav sa nachádza v Námestove v Žilinskom kraji a 2,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chatová osada Kotva Prístav sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Relax

8,1

Apartmán Relax

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Relax. Apartmán Relax ponúka ubytovanie v Námestove, 1 km od Oravskej priehrady. Počas pobytu určite oceníte balkón. Ubytovanie Apartmán Relax sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Námestovo, Centrum

8,1

Chata Námestovo, Centrum

Ubytovanie (Vila) Chata Námestovo, Centrum. Chata Námestovo, Centrum sa nachádza v Námestove, len 8 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Námestovo, Centrum sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Prístav

8

Chata Prístav

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Prístav. Chata Prístav sa nachádza v Námestove, 1,9 km od Oravskej priehrady. Ponúka bezplatné bicykle a neplatené parkovanie. Ubytovanie Chata Prístav sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Kotva Prístav

7,9

Penzión Kotva Prístav

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kotva Prístav. Penzión Kotva Prístav sa nachádza v Námestove, 2,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Penzión Kotva Prístav sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trend Hotel

7,3

Trend Hotel

Ubytovanie (Hotel) Trend Hotel. Hotel Trend sa nachádza v Námestove, len 500 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Trend Hotel sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Oravská Priehrada

6,9

Chata Oravská Priehrada

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Oravská Priehrada. Chata Oravská Priehrada sa nachádza v Námestove v Žilinskom kraji, 1,9 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Oravská Priehrada sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Súkromný školský internát EDUCO

5,1

Súkromný školský internát EDUCO

Ubytovanie (Apartmány) Súkromný školský internát EDUCO. Súkromný školský internát EDUCO ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v Námestove, 3,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Súkromný školský internát EDUCO sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Natalia

Chata Natalia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Natalia. Chata Natalia sa nachádza v Námestove, 8 km od Oravskej priehrady. Na mieste nájdete bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Chata Natalia sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 540 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Mikky

Chata Mikky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Mikky. Located in Námestovo in the Žilinský kraj region, Chata Mikky provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Chata Mikky sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Sofia Námestovo

Chata Sofia Námestovo

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Sofia Námestovo. Chata Sofia Námestovo s výhľadom na jazero sa nachádza v Námestove a ponúka ubytovanie s barom, spoločným salónikom, záhradou a terasou. Ubytovanie Chata Sofia Námestovo sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Panoráma

Chata Panoráma

Ubytovanie (Horská chata) Chata Panoráma. Chata Panoráma sa nachádza v Námestove v blízkosti Oravskej priehrady. V horskej chate máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Chata Panoráma sa nachádza v slovenskom meste Námestovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Námestovo

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Námestovo. Mesto Námestovo je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.