Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nitrianske Rudno

V slovenskom meste Nitrianske Rudno máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nitrianske Rudno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nitrianske Rudno

Penzión Koruna

8,7

Penzión Koruna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koruna. Penzión Koruna sa nachádza v v pokojnej časti obce Kostolná Ves, iba 70 metrov vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Súčasťou penziónu je detské ihrisko a sauna. Ubytovanie Penzión Koruna sa nachádza v slovenskom meste Nitrianske Rudno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Normandia

8,7

Penzión Normandia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Normandia. Penzión Normandia sa nachádza v obci Nitrianske Rudno, hneď vedľa Rudnianskej priehrady. Ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Normandia sa nachádza v slovenskom meste Nitrianske Rudno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Baník

7,9

Hotel Baník

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baník. Hotel Baník sa nachádza v obci Nitrianske Rudno a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Hotel Baník sa nachádza v slovenskom meste Nitrianske Rudno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Ubytovanie (Apartmán) Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne. Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v Nitrianskom Rudne a ponúka fitnescentrum, bar a záhradu. Ubytovanie Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v slovenskom meste Nitrianske Rudno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Nitrianske Rudno

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nitrianske Rudno. Mesto Nitrianske Rudno je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.