Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižná Boca

V slovenskom meste Nižná Boca máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nižná Boca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nižná Boca

Rekreačná chata Luna

9,7

Rekreačná chata Luna

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rekreačná chata Luna. Rekreačná chata LUNA v obci Nižná Boca, obklopená Národným parkom Nízke Tatry, vám ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a spoločnú kuchyňu s... Ubytovanie Rekreačná chata Luna sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica HeLeHuLu

9,4

Drevenica HeLeHuLu

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v Nižnej Boci. Ponúka spoločenskú miestnosť, gril, terasu a výhľad na more. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Boca

9,1

Chata Boca

Ubytovanie (Horská chata) Chata Boca. Ubytovacie zariadenie Chata Boca sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka tenisový kurt a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Chata Boca sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Nižná Boca

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nižná Boca. Mesto Nižná Boca je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.