Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižná Boca

V slovenskom meste Nižná Boca máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nižná Boca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nižná Boca

Rekreačná chata Luna

9,7

Rekreačná chata Luna

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rekreačná chata Luna. Rekreačná chata LUNA v obci Nižná Boca, obklopená Národným parkom Nízke Tatry, vám ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a spoločnú kuchyňu s... Ubytovanie Rekreačná chata Luna sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Stará Zvonica

9,4

Stará Zvonica

Ubytovanie (Penzión) Stará Zvonica. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica HeLeHuLu

9,4

Drevenica HeLeHuLu

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v Nižnej Boci. Ponúka spoločenskú miestnosť, gril, terasu a výhľad na more. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Boca

9,1

Chata Boca

Ubytovanie (Horská chata) Chata Boca. Ubytovacie zariadenie Chata Boca sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka tenisový kurt a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Chata Boca sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

penzion Stará Škola

8,4

penzion Stará Škola

Ubytovanie (Apartmány) penzion Stará Škola. Offering river views, penzion Stará Škola in Nižná Boca offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie penzion Stará Škola sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión na Hálni

Penzión na Hálni

Ubytovanie (Apartmány) Penzión na Hálni. Set in Nižná Boca, 39 km from Vysoké Tatry, Penzión na Hálni offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzión na Hálni sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Simon

Chata Simon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Simon. Chata Simon sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 28 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Chata Simon sa nachádza v slovenskom meste Nižná Boca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Nižná Boca

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nižná Boca. Mesto Nižná Boca je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.