Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižná

V slovenskom meste Nižná máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nižná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nižná

Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov

9,5

Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov. Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov sa nachádzajú v obci Nižná nad Oravou. Ubytovanie Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov sa nachádza v slovenskom meste Nižná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Salaš Ostražica

8,9

Salaš Ostražica

Ubytovanie (Penzión) Salaš Ostražica. Penzión je súčasťou Salašu Ostražica, reštaurácie v štýle tradičnej koliby na medzinárodnej ceste E77 smerom na Krakov a Zakopané, medzi obcami Podbiel a... Ubytovanie Salaš Ostražica sa nachádza v slovenskom meste Nižná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Relax

8,7

Penzion Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzion Relax. Penzión Relax sa nachádza v Nižnej. Ponúka spoločnú kuchyňu, reštauráciu, detské ihrisko, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Relax sa nachádza v slovenskom meste Nižná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Oravsky Zrub

8,4

Penzion Oravsky Zrub

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oravsky Zrub. Penzión Oravský Zrub sa nachádza v tradičnom drevenom oravskom zrube v obci Nižná nad Oravou. Ubytovanie Penzion Oravsky Zrub sa nachádza v slovenskom meste Nižná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Objekt Nizna

8

Objekt Nizna

Ubytovanie (Bed and breakfast) Objekt Nizna. Objekt Nizna sa nachádza 11 km od Oravskej priehrady v Nižnej na Orave. Všetky izby majú spoločnú kúpeľňu a toaletu. Ubytovanie Objekt Nizna sa nachádza v slovenskom meste Nižná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Nižná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nižná. Mesto Nižná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.