Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižné Malatíny

V slovenskom meste Nižné Malatíny máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nižné Malatíny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nižné Malatíny

Apartmány LAMA

9,7

Apartmány LAMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány LAMA. Apartmány LAMA sa nachádzajú v obci Nižné Malatíny a ponúkajú reštauráciu, bar a záhradu. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 43 km. Ubytovanie Apartmány LAMA sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Musica

9,6

Chata Musica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Musica. Chata Musica sa nachádza v Nižných Malatinách a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 28 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Chata Musica sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat U Gazdu

9,6

Privat U Gazdu

Ubytovanie (Penzión) Privat U Gazdu. Privát U Gazdu sa nachádza v Liptovskom Mikuláši v Žilinskom kraji, 2 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka detské ihrisko a úschovňu lyží. Ubytovanie Privat U Gazdu sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Raj

9,3

Holiday Raj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Raj. Ubytovanie Holiday Raj sa nachádza v pokojnej obci Malatiny, obklopenej lúkami a kopcami. Ubytovanie Holiday Raj sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sojka Resort - Hotel & Drevenice

8,7

Sojka Resort - Hotel & Drevenice

Ubytovanie (Hotel) Sojka Resort - Hotel & Drevenice. Rezort Sojka – Hotel & Drevenice sa nachádza v pokojnej dedinke Malatíny uprostred Liptova medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami. Ubytovanie Sojka Resort - Hotel & Drevenice sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupy na Majeri Nižné Malatíny

Chalupy na Majeri Nižné Malatíny

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupy na Majeri Nižné Malatíny. Set in Nižné Malatíny, Chalupy na Majeri Nižné Malatíny offers accommodation with an outdoor pool, a garden and a terrace. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Chalupy na Majeri Nižné Malatíny sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Nižné Malatíny

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nižné Malatíny. Mesto Nižné Malatíny je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.