Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižné Malatíny

V slovenskom meste Nižné Malatíny máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nižné Malatíny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nižné Malatíny

Chata Musica

9,6

Chata Musica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Musica. Chata Musica sa nachádza v Nižných Malatinách a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 28 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Chata Musica sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat U Gazdu

9,6

Privat U Gazdu

Ubytovanie (Penzión) Privat U Gazdu. Privát U Gazdu sa nachádza v Liptovskom Mikuláši v Žilinskom kraji, 2 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka detské ihrisko a úschovňu lyží. Ubytovanie Privat U Gazdu sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Raj

9,3

Holiday Raj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Raj. Ubytovanie Holiday Raj sa nachádza v pokojnej obci Malatiny, obklopenej lúkami a kopcami. Ubytovanie Holiday Raj sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sojka Resort - Hotel & Drevenice

8,7

Sojka Resort - Hotel & Drevenice

Ubytovanie (Hotel) Sojka Resort - Hotel & Drevenice. Rezort Sojka – Hotel & Drevenice sa nachádza v pokojnej dedinke Malatíny uprostred Liptova medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami. Ubytovanie Sojka Resort - Hotel & Drevenice sa nachádza v slovenskom meste Nižné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Nižné Malatíny

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nižné Malatíny. Mesto Nižné Malatíny je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.