Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižný Sliač

V slovenskom meste Nižný Sliač máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nižný Sliač

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nižný Sliač

Penzión BREJK

8,8

Penzión BREJK

Ubytovanie (Penzión) Penzión BREJK. Ubytovacie zariadenie Penzión BREJK s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Nižný Sliač. Ubytovanie Penzión BREJK sa nachádza v slovenskom meste Nižný Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studio Liptov

8,6

Studio Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Studio Liptov. Studio Liptov sa nachádza v Nižnom Sliači a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie s výhľadom do záhrady je vzdialené 29 km od Liptovského... Ubytovanie Studio Liptov sa nachádza v slovenskom meste Nižný Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion SATY

8,5

Penzion SATY

Ubytovanie (Penzión) Penzion SATY. Penzión SATY ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Liptovských Sliačoch s bezplatným Wi-Fi v celom objekte, len 8 km od vodného parku Bešeňová a... Ubytovanie Penzion SATY sa nachádza v slovenskom meste Nižný Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Nižný Sliač

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nižný Sliač. Mesto Nižný Sliač je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.