Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Baňa

V slovenskom meste Nová Baňa máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nová Baňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nová Baňa

SIMIHOUSE

9,4

SIMIHOUSE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) SIMIHOUSE. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v Novej Bani v Banskobystrickom kraji, 29 km od obce Vyhne. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hron

8,9

Hotel Hron

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hron. Hotel Hron sa nachádza v Novej Bani a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Hotel Hron sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa na lazoch

8,7

Chalupa na lazoch

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa na lazoch. Ubytovacie zariadenie Chalupa na lazoch sa nachádza v Novej Bani a ponúka spoločný salónik, záhradu a terasu. Ubytovanie Chalupa na lazoch sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hájenka Bukovina Nová Baňa

8

Hájenka Bukovina Nová Baňa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hájenka Bukovina Nová Baňa. Ubytovacie zariadenie Hájenka Bukovina sa nachádza v obci Nová Baňa a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Hájenka Bukovina Nová Baňa sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kutica

Kutica

Ubytovanie (Apartmán) Kutica. Kutica is set in Nová Baňa and offers a garden. The accommodation is 42 km from Nitra. The apartment offers a terrace. Dudince is 37 km from Kutica. Ubytovanie Kutica sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata VČELÁRIK

Chata VČELÁRIK

Ubytovanie (Vila) Chata VČELÁRIK. Located in Nová Baňa in the Banskobystrický kraj region, Chata VČELÁRIK features a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Chata VČELÁRIK sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v súkromí Nová Baňa. Ubytovanie v súkromí Nová Baňa sa nachádza v Novej Bani. Apartmán je vzdialený 43 km od Nitry a 34 km od Dudiniec. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Nová Baňa sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Nová Baňa

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nová Baňa. Mesto Nová Baňa je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.