Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Baňa

V slovenskom meste Nová Baňa máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nová Baňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nová Baňa

Kutica

9,8

Kutica

Ubytovanie (Apartmány) Kutica. Ubytovanie Kutica sa nachádza v meste Nová Baňa a ponúka ubytovanie s barom, záhradou, terasou a výhľadom na hory. Ubytovanie Kutica sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

SIMIHOUSE

9,4

SIMIHOUSE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) SIMIHOUSE. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v Novej Bani v Banskobystrickom kraji, 29 km od obce Vyhne. Ubytovanie SIMIHOUSE sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Hron

8,9

Hotel Hron

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hron. Hotel Hron sa nachádza v Novej Bani a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Hotel Hron sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa na lazoch

8,7

Chalupa na lazoch

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa na lazoch. Ubytovacie zariadenie Chalupa na lazoch sa nachádza v Novej Bani a ponúka spoločný salónik, záhradu a terasu. Ubytovanie Chalupa na lazoch sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hájenka Bukovina Nová Baňa

8

Hájenka Bukovina Nová Baňa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hájenka Bukovina Nová Baňa. Ubytovacie zariadenie Hájenka Bukovina sa nachádza v obci Nová Baňa a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Hájenka Bukovina Nová Baňa sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kutica

Kutica

Ubytovanie (Apartmán) Kutica. Kutica is set in Nová Baňa and offers a garden. The accommodation is 42 km from Nitra. The apartment offers a terrace. Dudince is 37 km from Kutica. Ubytovanie Kutica sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata VČELÁRIK

Chata VČELÁRIK

Ubytovanie (Vila) Chata VČELÁRIK. Located in Nová Baňa in the Banskobystrický kraj region, Chata VČELÁRIK features a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Chata VČELÁRIK sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Frida

Apartmán Frida

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Frida. Apartmán Frida is located in Nová Baňa. The accommodation is 19 km from Banská Štiavnica. Ubytovanie Apartmán Frida sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v súkromí Nová Baňa. Ubytovanie v súkromí Nová Baňa sa nachádza v Novej Bani. Apartmán je vzdialený 43 km od Nitry a 34 km od Dudiniec. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Nová Baňa sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Aurelia

Chata Aurelia

Ubytovanie (Apartmán) Chata Aurelia. Chata Aurelia is set in Nová Baňa and offers barbecue facilities. The property is 38 km from Nitra, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Chata Aurelia sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán FLOWER

Apartmán FLOWER

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán FLOWER. Featuring a terrace, Apartmán FLOWER provides accommodation in Nová Baňa with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán FLOWER sa nachádza v slovenskom meste Nová Baňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Nová Baňa

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nová Baňa. Mesto Nová Baňa je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.