Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Dubnica

V slovenskom meste Nová Dubnica máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nová Dubnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nová Dubnica

ELITE hotel & restaurant Nová Dubnica

8,4

ELITE hotel & restaurant Nová Dubnica

Ubytovanie (Hotel) ELITE hotel & restaurant Nová Dubnica. ELITE hotel & restaurant Nová Dubnica sa nachádza v Novej Dubnici a ponúka reštauráciu, fitnescentrum, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie ELITE hotel & restaurant Nová Dubnica sa nachádza v slovenskom meste Nová Dubnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Dynamic

7,9

Hotel Dynamic

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dynamic. Hotel Dynamic vhodný pre rodiny sa nachádza v meste Nová Dubnica obklopenom Strážovskými vrchmi a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou kúpeľňou,... Ubytovanie Hotel Dynamic sa nachádza v slovenskom meste Nová Dubnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Nová Dubnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nová Dubnica. Mesto Nová Dubnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.