Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nové Mesto nad Váhom

V slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom

Penzión Kúria

9,5

Penzión Kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kúria. Penzión Kúria sa nachádza v centre Nového Mesta nad Váhom, v tichej štvrti pri parku. Ubytovanie Penzión Kúria sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanovy penzion Park

9,3

Apartmanovy penzion Park

Ubytovanie (Penzión) Apartmanovy penzion Park. Apartmánový penzión Park v Novom Meste nad Váhom vám ponúka ubytovanie v apartmánoch s kuchynkou, kúpeľňou, jedálenským kútom, posedením a satelitnou TV. Ubytovanie Apartmanovy penzion Park sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Pikolo

8,7

Penzion Pikolo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pikolo. Penzión Pikolo ponúka ubytovanie v centre Nového Mesta nad Váhom. Na mieste máte k dispozícii bar. Každá izba je vybavená TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Pikolo sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Diana

8,3

Hotel Diana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Diana. Hotel Diana ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Novom Meste nad Váhom, 7 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Hotel Diana sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Adriana

8,2

Penzion Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adriana. Penzión Adriana sa nachádza v Novom Meste nad Váhom, 12 km od Čachtického hradu a 7 km od Beckovského hradu. Ubytovanie Penzion Adriana sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Perla

8,1

Hotel Perla

Ubytovanie (Hotel) Hotel Perla. Hotel Perla sa nachádza 70 metrov od brehu jazera Zelená voda a ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Na mieste nájdete kaviareň. Ubytovanie Hotel Perla sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovňa Milex

Ubytovňa Milex

Ubytovanie (Hostel) Ubytovňa Milex. Ubytovňa Milex sa nachádza v Novom Meste nad Váhom, 9 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Ubytovňa Milex sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robotnícka ubytovňa

Robotnícka ubytovňa

Ubytovanie (Kapsulový hotel) Robotnícka ubytovňa. Robotnícka ubytovňa sa nachádza v Novom Meste nad Váhom, 9 km od Čachtického hradu a 9 km od hradu Beckov. Ubytovanie Robotnícka ubytovňa sa nachádza v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Nové Mesto nad Váhom

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nové Mesto nad Váhom. Mesto Nové Mesto nad Váhom je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.