Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nový Smokovec

V slovenskom meste Nový Smokovec máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Nový Smokovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Nový Smokovec

Aplend Vila Olívia

9,7

Aplend Vila Olívia

Ubytovanie (Apartmány) Aplend Vila Olívia. Ubytovacie zariadenie Aplend Vila Olívia je obklopené Tatranským národným parkom v obci Dolný Smokovec, ponúka ubytovanie v apartmánoch s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Aplend Vila Olívia sa nachádza v slovenskom meste Nový Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studio Kinga

9,2

Studio Kinga

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Studio Kinga. Ubytovacie zariadenie Studio Kinga sa nachádza v Novom Smokovci v apartmánovom dome Família, 1 km od zjazdoviek Hrebienok a Jakubkova lúka vo Vysokých... Ubytovanie Studio Kinga sa nachádza v slovenskom meste Nový Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Breza

9

Penzión Breza

Ubytovanie (Penzión) Penzión Breza. Penzión Breza je situovaný v historickej budove v tichej lokalite v Novom Smokovci na úpätí Slavkovského štítu. Ubytovanie Penzión Breza sa nachádza v slovenskom meste Nový Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard

8,9

Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard

Ubytovanie (Apartmán) Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard. Situated in Nový Smokovec in the Prešovský kraj region, Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard sa nachádza v slovenskom meste Nový Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Branisko

8,4

Apartments Branisko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branisko. Ubytovacie zariadenie Apartments Branisko sa nachádza v obci Nový Smokovec. Ubytovanie Apartments Branisko sa nachádza v slovenskom meste Nový Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Nový Smokovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Nový Smokovec. Mesto Nový Smokovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.