Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Opatovce nad Nitrou

V slovenskom meste Opatovce nad Nitrou máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Opatovce nad Nitrou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Opatovce nad Nitrou

Penzión Lili

9,7

Penzión Lili

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lili. Penzión Lili sa nachádza v Opatovciach nad Nitrou a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Lili sa nachádza v slovenskom meste Opatovce nad Nitrou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Relaxcentrum Aquavital

9,1

Relaxcentrum Aquavital

Ubytovanie (Penzión) Relaxcentrum Aquavital. Ubytovacie zariadenie Relaxcentrum Aquavital sa nachádza v Opatovciach nad Nitrou, len 5 km od historického mesta Bojnice, kde nájdete ZOO, zámok, kúpele a... Ubytovanie Relaxcentrum Aquavital sa nachádza v slovenskom meste Opatovce nad Nitrou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U starej mamy

9

U starej mamy

Ubytovanie (Apartmán) U starej mamy. Ubytovacie zariadenie U starej mamy sa nachádza v obci Opatovce nad Nitrou v Trenčianskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie U starej mamy sa nachádza v slovenskom meste Opatovce nad Nitrou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie pod kúpeľmi

Ubytovanie pod kúpeľmi

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie pod kúpeľmi. Ubytovanie pod kúpeľmi is situated in Opatovce nad Nitrou. The apartment features garden views and is 43 km from Martin. Ubytovanie Ubytovanie pod kúpeľmi sa nachádza v slovenskom meste Opatovce nad Nitrou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Opatovce nad Nitrou

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Opatovce nad Nitrou. Mesto Opatovce nad Nitrou je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.