Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravice

V slovenskom meste Oravice máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Oravice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Oravice

Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice

8,8

Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice. Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice sa nachádzajú v obci Oravice 30 km od Štrbského Plesa. Ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Meander Thermal & Ski Rezort Oravice sa nachádza v slovenskom meste Oravice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

8,4

MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE

Ubytovanie (Rezort) MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE. Rezort MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE sa nachádza v Oraviciach a ponúka reštauráciu, vonkajší bazén a bar. Je prístupný na lyžiach. Ubytovanie MEANDER THERMAL & SKI REZORT ORAVICE sa nachádza v slovenskom meste Oravice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Janka

7,2

Chata Janka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Janka. Táto chata s vlastným stravovaním sa nachádza v tichej lokalite, 850 metrov od termálneho parku a lyžiarskeho strediska v obci Oravice. Ubytovanie Chata Janka sa nachádza v slovenskom meste Oravice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Motylik

Chata Motylik

Ubytovanie (Horská chata) Chata Motylik. Chata Motylik sa nachádza v obci Oravice a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Chata Motylik sa nachádza v slovenskom meste Oravice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Oravice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Oravice. Mesto Oravice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.