Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravská Polhora

V slovenskom meste Oravská Polhora máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Oravská Polhora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Oravská Polhora

Apartmán Monika

9,6

Apartmán Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Monika. Apartmán Monika sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka výhľad na hory a ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Monika sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hostinec Babia hora

8,7

Hostinec Babia hora

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Babia hora. Ubytovacie zariadenie Hostinec Babia hora sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka bar, príslušenstvo na grilovanie, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostinec Babia hora sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Starý dom

8,7

Starý dom

Ubytovanie (Penzión) Starý dom. Situated in Oravská Polhora, Starý dom has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Starý dom sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán na hranici

8,6

Apartmán na hranici

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na hranici. Apartmán na hranici is set in Oravská Polhora and offers a terrace. The accommodation is 45 km from Ustroń. Ubytovanie Apartmán na hranici sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Hrubjak

7,5

Penzión Hrubjak

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Hrubjak. Set in Oravská Polhora, 43 km from Wisła, Penzión Hrubjak offers a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Penzión Hrubjak sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Živa

Chata Živa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Živa. Chata Živa sa nachádza v Oravskej Polhore v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom a vstupom do sauny. Ubytovanie Chata Živa sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Oravská Polhora

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Oravská Polhora. Mesto Oravská Polhora je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.