Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravská Polhora

V slovenskom meste Oravská Polhora máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Oravská Polhora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Oravská Polhora

Apartmán Nina

9,7

Apartmán Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nina. Apartmán Nina ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Oravská Polhora. Najbližší lyžiarsky vlek sa nachádza vo vzdialenosti necelých 800 metrov. Ubytovanie Apartmán Nina sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Monika

9,6

Apartmán Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Monika. Apartmán Monika sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka výhľad na hory a ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Monika sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostinec Babia hora

8,7

Hostinec Babia hora

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Babia hora. Ubytovacie zariadenie Hostinec Babia hora sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka bar, príslušenstvo na grilovanie, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostinec Babia hora sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Živa

Chata Živa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Živa. Chata Živa sa nachádza v Oravskej Polhore v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom a vstupom do sauny. Ubytovanie Chata Živa sa nachádza v slovenskom meste Oravská Polhora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Oravská Polhora

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Oravská Polhora. Mesto Oravská Polhora je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.