Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravský Biely Potok

V slovenskom meste Oravský Biely Potok máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Oravský Biely Potok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Oravský Biely Potok

Studienky

9,7

Studienky

Ubytovanie (Chata v prírode) Studienky. Ubytovanie Studienky sa nachádza v obci Oravský Biely Potok, 44 km od obce Kościelisko. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Studienky sa nachádza v slovenskom meste Oravský Biely Potok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány pri Studničke

9,3

Apartmány pri Studničke

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pri Studničke. Apartmány pri studničke sa nachádzajú v obci Oravský Biely Potok, 6 km od lyžiarskeho strediska Milotín – Janovky. Ubytovanie Apartmány pri Studničke sa nachádza v slovenskom meste Oravský Biely Potok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartament petanque

9,3

Apartament petanque

Ubytovanie (Apartmán) Apartament petanque. Ubytovacie zariadenie Apartament petanque sa nachádza v obci Oravský Biely Potok, 41 km od Štrbského Plesa. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartament petanque sa nachádza v slovenskom meste Oravský Biely Potok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány S&M

9,2

Apartmány S&M

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány S&M. Ubytovacie zariadenie Apartmány S&M sa nachádzajú v obci Oravský Biely Potok, necelých 6 km od lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky. Ubytovanie Apartmány S&M sa nachádza v slovenskom meste Oravský Biely Potok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v sukromi chata Jašica

8,7

Ubytovanie v sukromi chata Jašica

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovanie v sukromi chata Jašica. Ubytovanie v súkromí chata Jašica sa nachádza v Oravskom Bielom Potoku, 50 km od Liptovského Jána. Hostia majú k dispozícii bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie v sukromi chata Jašica sa nachádza v slovenskom meste Oravský Biely Potok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Centrum

8,5

Penzión Centrum

Ubytovanie (Penzión) Penzión Centrum. Penzión Centrum sa nachádza v obci Oravský Biely Potok. Vo všetkých izbách je k dispozícii káblová TV a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Penzión Centrum sa nachádza v slovenskom meste Oravský Biely Potok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Pavča

8,2

Ubytovanie u Pavča

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Pavča. Ubytovanie u Pavča is situated in Oravský Biely Potok and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie u Pavča sa nachádza v slovenskom meste Oravský Biely Potok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Oravský Biely Potok

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Oravský Biely Potok. Mesto Oravský Biely Potok je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.