Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Orechová Potôň

V slovenskom meste Orechová Potôň máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Orechová Potôň

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Orechová Potôň

Haus Kathi

9,2

Haus Kathi

Ubytovanie (Privát) Haus Kathi. Ubytovanie Katka sa nachádza v obci Jánošíková. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste zdarma. Ubytovanie Haus Kathi sa nachádza v slovenskom meste Orechová Potôň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Fonte

8,8

Apartmany Fonte

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Fonte. Apartmány Fonte sa nachádzajú v obci Orechová Potôň, 4 km od okruhu Slovakia Ring. Ubytovanie Apartmany Fonte sa nachádza v slovenskom meste Orechová Potôň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Ring

8,1

Hotel Ring

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ring. Hotel Ring sa nachádza v obci Orechová Potôň a disponuje barom, terasou a reštauráciou. Ubytovanie Hotel Ring sa nachádza v slovenskom meste Orechová Potôň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Malkia Penzion

Malkia Penzion

Ubytovanie (Penzión) Malkia Penzion. Ubytovanie Malkia Penzion sa nachádza v obci Orechová Potôň a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Malkia Penzion sa nachádza v slovenskom meste Orechová Potôň, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Orechová Potôň

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Orechová Potôň. Mesto Orechová Potôň je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.