Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oščadnica

V slovenskom meste Oščadnica máme celkom 67 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Oščadnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Oščadnica

Chalupa u Žofky

9,8

Chalupa u Žofky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Žofky. Chalupa u Žofky s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Oščadnica a ponúka záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa u Žofky sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Malina

9,8

Villa Malina

Ubytovanie (Penzión) Villa Malina. Vila Malina sa nachádza v centre lyžiarskej obce Oščadnica v Kysuckých Beskydách. Ubytovanie Villa Malina sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinny penzion Alpinka

9,7

Rodinny penzion Alpinka

Ubytovanie (Penzión) Rodinny penzion Alpinka. Rodinný penzión Alpinka sa nachádza uprostred kysuckého lyžiarskeho strediska v Oščadnici a ponúka vám ubytovanie v plne vybavených apartmánoch, bezplatné... Ubytovanie Rodinny penzion Alpinka sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Kolmanovci

9,7

Chata Kolmanovci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kolmanovci. Chata Kolmanovci sa nachádza približne 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, balkónom a kávovarom. Ubytovanie Chata Kolmanovci sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wars & Sawa

9,7

Wars & Sawa

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wars & Sawa. Ubytovacie zariadenie Wars & Sawa sa nachádza v meste Oščadnica, 5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 2,6 km od strediska Laliky. Ubytovanie Wars & Sawa sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Marko Apartmány

9,6

Marko Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Marko Apartmány. Apartmány Marko sa nachádzajú v obci Oščadnica v obľúbenej lyžiarskej oblasti. Ubytovanie Marko Apartmány sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dvojizbový Útulný Apartmán Oščadnica

9,6

Dvojizbový Útulný Apartmán Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Dvojizbový Útulný Apartmán Oščadnica. Dvojizbový Útulný Apartmán Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, približne 6 km od lyžiarskeho strediska PARK SNOW Veľká Rača, a ponúka výhľad do... Ubytovanie Dvojizbový Útulný Apartmán Oščadnica sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Margus Apartmány

9,6

Margus Apartmány

Ubytovanie (Penzión) Margus Apartmány. Rodinou prevádzkované apartmány Margus sa nachádzajú v centre Oščadnice, 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Margus Apartmány sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica

9,6

Drevenica

Ubytovanie (Privát) Drevenica. Ubytovacie zariadenie Drevenica sa nachádza v obci Oščadnica v Žilinskom kraji a ponúka vám gril a úschovňu lyží. Ubytovanie Drevenica sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Jakub

9,6

Chata Jakub

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Jakub. Chata Jakub sa nachádza v Oščadnici a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je záhrada a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Jakub sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Eva

9,5

Ubytovanie Eva

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Eva. Ubytovanie Eva sa nachádza v Oščadnici 12 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Ubytovanie Eva sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Adama

9,4

Ubytovanie u Adama

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Adama. Ubytovanie u Adama s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 9 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Ubytovanie u Adama sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Relax Apartmany

9,4

Relax Apartmany

Ubytovanie (Chata v prírode) Relax Apartmany. Apartmány Relax sa nachádzajú v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 4,2 km od lyžiarskeho strediska Dedovka. Ubytovanie Relax Apartmany sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment D2 Oscadnica

9,3

Apartment D2 Oscadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment D2 Oscadnica. Apartmán D2 Oščadnica s terasou sa nachádza v Oščadnici, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Apartment D2 Oscadnica sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Arsinoe

9,3

Apartmán Arsinoe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Arsinoe. Apartmán Arsinoe ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Oščadnici, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 3,7 km od Dedovky. Ubytovanie Apartmán Arsinoe sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača

9,3

Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača. Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača sa nachádzajú v Oščadnici 3,9 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúkajú ubytovanie s prístupom do... Ubytovanie Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinný privát PANORÁMA - Veľká Rača Oščadnica

9,2

Rodinný privát PANORÁMA - Veľká Rača Oščadnica

Ubytovanie (Privát) Rodinný privát PANORÁMA - Veľká Rača Oščadnica. Rodinný privát PANORÁMA - Veľká Rača Oščadnica sa nachádza v Oščadnici, 8 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Rodinný privát PANORÁMA - Veľká Rača Oščadnica sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mezonetový apartmán v Osčadnici

9,2

Mezonetový apartmán v Osčadnici

Ubytovanie (Apartmán) Mezonetový apartmán v Osčadnici. Ubytovanie Mezonetový apartmán v Osčadnici sa nachádza v obci Oščadnica. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Mezonetový apartmán v Osčadnici sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Jäger

9,2

Penzión Jäger

Ubytovanie (Penzión) Penzión Jäger. Ubytovanie Penzión Jäger sa nachádza v Oščadnici, 4,1 km od parku Snow Veľká Rača. Ubytovanie Penzión Jäger sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horske Domy

9,2

Horske Domy

Ubytovanie (Horská chata) Horske Domy. Ubytovacie zariadenie Horské domy s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Horske Domy sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Nezábudka

9,2

Chata Nezábudka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Nezábudka. Chata Nezábudka sa nachádza asi 3,7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku a grilom. Ubytovanie Chata Nezábudka sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman 10

9,2

Apartman 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 10. Apartmán 10 s terasou sa nachádza v Oščadnici v Žilinskom kraji. Lyžiarske stredisko Park Snow Veľká Rača je vzdialené 7 km. Ubytovanie Apartman 10 sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Zadedova

9,2

Chata Zadedova

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Zadedova. Chata Zadedova sa nachádza v Oščadnici v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkovaním. Ubytovanie Chata Zadedova sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Čučoriedka

9,2

Chata Čučoriedka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čučoriedka. Chata Čučoriedka sa nachádza v Oščadnici, iba 10 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Chata Čučoriedka sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Drába

9,2

Chalupa u Drába

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa u Drába. Chalupa u Drába sa nachádza v obci Oščadnica, 6 km od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača a ponúka záhradu s altánkom a grilom, spoločenskú... Ubytovanie Chalupa u Drába sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman pod Dedovkou

9,1

Apartman pod Dedovkou

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod Dedovkou. Apartmán pod Dedovkou sa nachádza v Oščadnici, len 4 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Apartman pod Dedovkou sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Lucia

9,1

Apartmán Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lucia. Apartmán Lucia ponúka ubytovanie v obci Oščadnica, 32 km od mesta Ustroń. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Lucia sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Oščadnica

9,1

Apartmán Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Oščadnica. Apartmán Oščadnica s výhľadom na rieku sa nachádza približne 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. K dispozícii je aj bar. Ubytovanie Apartmán Oščadnica sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Windstille

9,1

Windstille

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Windstille. Windstille sa nachádza v pokojnej časti Oščadnice, necelých 5 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica a ponúka kompletne... Ubytovanie Windstille sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Kycera

9,1

Penzion Kycera

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kycera. Penzión Kycera sa nachádza v centre obce Oščadnica, 5 km od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača. Ubytovanie Penzion Kycera sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Rami

9

Penzion Rami

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rami. Penzión Rami sa nachádza v pokojnej lokalite obce Oščadnica v blízkosti lesa a 400 metrov od zastávky skibusu, ktorý premáva do lyžiarskeho strediska Veľká... Ubytovanie Penzion Rami sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 302 Oščadnica

9

Apartmán 302 Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 302 Oščadnica. Apartmán 302 Oščadnica s terasou sa nachádza v Oščadnici v Žilinskom kraji. Pokochať sa môžete výhľadom na obec. Ubytovanie Apartmán 302 Oščadnica sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Pod Velkou Racou

9

Chata Pod Velkou Racou

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Pod Velkou Racou. Chata Pod Veľkou Račou sa nachádza v obci Oščadnica a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a priamy... Ubytovanie Chata Pod Velkou Racou sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný dom pod Dedovou

9

Rekreačný dom pod Dedovou

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom pod Dedovou. Rekreačný dom pod Dedovou sa nachádza v Oščadnici, 5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Rekreačný dom pod Dedovou sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Borgi

9

Apartmán Borgi

Ubytovanie (Privát) Apartmán Borgi. Apartmán Borgi ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v centre obce Oščadnica, 7 km od hotela lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Apartmán Borgi sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Sasanka

8,9

Penzion Sasanka

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Sasanka. Penzión Sasanka má vynikajúcu polohu len 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Ubytovanie Penzion Sasanka sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Marta

8,8

Chata Marta

Ubytovanie (Horská chata) Chata Marta. Chata Marta sa nachádza v obci Oščadnica, len 2,9 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Chata Marta sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Iveta

8,7

Chalupa Iveta

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa Iveta. Chalupa Iveta sa nachádza v obci Oščadnica, necelých 7 km od lyžiarskeho areálu Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v... Ubytovanie Chalupa Iveta sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion HM

8,6

Penzion HM

Ubytovanie (Penzión) Penzion HM. Penzión HM sa nachádza v obci Oščadnica, 3 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Penzion HM sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Marlene

8,6

Hotel Marlene

Ubytovanie (Hotel) Hotel Marlene. Hotel Marlene je postavený v rustikálnom slovenskom štýle sa nachádza len 30 metrov od zastávky skibusu. Ubytovanie Hotel Marlene sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Karin

8,5

Apartmán Karin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karin. Apartmán Karin ponúka ubytovanie v Oščadnici. V apartmáne sa nachádza priestor na posedenie, kuchyňa a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartmán Karin sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Helena

8,4

Chata Helena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Helena. Chata Helena sa nachádza v obci Oščadnica a ponúka terasu a výhľad na hory. Tento dovolenkový dom je vzdialený 4,7 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Chata Helena sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán JURO

8,2

Apartmán JURO

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán JURO. Ubytovacie zariadenie Apartmán JURO sa nachádza asi 5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku,... Ubytovanie Apartmán JURO sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica u Holtana

7,8

Drevenica u Holtana

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica u Holtana. Drevenica u Holtána sa nachádza v centre Oščadnice, známej lyžiarskej oblasti, 2 km od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Ubytovanie Drevenica u Holtana sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán ALPINKA

Apartmán ALPINKA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ALPINKA. Apartmán ALPINKA ponúka ubytovanie v Oščadnici, 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Apartmán ALPINKA sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Oščadnica

Holiday Home Oščadnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Oščadnica. Ubytovanie Holiday Home Oščadnica sa nachádza v Oščadnici , 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Holiday Home Oščadnica sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bufet Marguška - U Fera

Bufet Marguška - U Fera

Ubytovanie (Horská chata) Bufet Marguška - U Fera. Ubytovacie zariadenie Bufet Marguška – U Fera sa nachádza v Oščadnici, 2 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka priamy prístup na... Ubytovanie Bufet Marguška - U Fera sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Rača

Chata Rača

Ubytovanie (Penzión) Chata Rača. Located in Oščadnica, Žilinský kraj region, Chata Rača is set 2.5 km from Park Snow Velka Raca. Free WiFi is available. Ubytovanie Chata Rača sa nachádza v slovenskom meste Oščadnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Oščadnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 67 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Oščadnica. Mesto Oščadnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.