Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Párnica

V slovenskom meste Párnica máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Párnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Párnica

Apartman Emka pod Rozsutcom

9,4

Apartman Emka pod Rozsutcom

Ubytovanie (Vila) Apartman Emka pod Rozsutcom. Apartmán Emka pod Rozsutcom sa nachádza 3,4 km od lyžiarskeho strediska Malá Lučivná. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Apartman Emka pod Rozsutcom sa nachádza v slovenskom meste Párnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Párničkovo

9,1

Chata Párničkovo

Ubytovanie (Kemping) Chata Párničkovo. Chata Párničkovo sa nachádza v obci Párnica v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s neplateným súkromným parkovaním. Ubytovanie Chata Párničkovo sa nachádza v slovenskom meste Párnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Adak

8,2

Penzion Adak

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adak. Penzión Adak sa nachádza v obci Párnica v pohorí Malá Fatra a ponúka vlastnú saunu a reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej... Ubytovanie Penzion Adak sa nachádza v slovenskom meste Párnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Smrečina

7,2

Hotel Smrečina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Smrečina. Hotel Smrečina sa nachádza uprostred národného parku Malá Fatra, hneď vedľa lyžiarskeho strediska Malá Lučivná. Ubytovanie Hotel Smrečina sa nachádza v slovenskom meste Párnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Párnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Párnica. Mesto Párnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.