Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Partizánske

V slovenskom meste Partizánske máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Partizánske

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Partizánske

Penzión ARTUR

9,4

Penzión ARTUR

Ubytovanie (Penzión) Penzión ARTUR. Penzión ARTUR sa nachádza v Partizánskom a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión ARTUR sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

AZUL Hotel & Restaurant Partizánske

9,3

AZUL Hotel & Restaurant Partizánske

Ubytovanie (Hotel) AZUL Hotel & Restaurant Partizánske. AZUL Hotel & Restaurant ponúka ubytovanie v Partizánskom a reštauráciu, kde sa podávajú teplé raňajky za príplatok. Ubytovanie AZUL Hotel & Restaurant Partizánske sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Cassian Inn

9,1

Cassian Inn

Ubytovanie (Penzión) Cassian Inn. Ubytovacie zariadenie Cassian Inn s terasou sa nachádza v Partizánskom. Ubytovanie Cassian Inn sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Prázdninový dom Katarína

9,1

Prázdninový dom Katarína

Ubytovanie (Apartmány) Prázdninový dom Katarína. Prázdninový dom Katarína sa nachádza v Partizánskom a ponúka vám bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie Prázdninový dom Katarína sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Batovka u HOFFERA

9

Penzion Batovka u HOFFERA

Ubytovanie (Penzión) Penzion Batovka u HOFFERA. Penzión Baťovka u Hoffera sa nachádza 1 km od centra Partizánskeho a 18 km od Topoľčian. Ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Batovka u HOFFERA sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

AeroCafe

8,9

AeroCafe

Ubytovanie (Rezort) AeroCafe. Ubytovacie zariadenie AeroCafe sa nachádza v Partizánskom. Priamo na mieste môžete využívať gril, detské ihrisko a reštauráciu. Ubytovanie AeroCafe sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Salas-Partizanske

8,8

Salas-Partizanske

Ubytovanie (Penzión) Salas-Partizanske. Ubytovacie zariadenie Salaš - Partizánske sa nachádza uprostred prírody na okraji Partizánskeho. Ubytovanie Salas-Partizanske sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Vegas

8,7

Penzion Vegas

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vegas. Penzion Vegas sa nachádza v Partizánskom a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion Vegas sa nachádza v slovenskom meste Partizánske, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Partizánske

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Partizánske. Mesto Partizánske je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.