Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pezinok

V slovenskom meste Pezinok máme celkom 13 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Pezinok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Pezinok

SAUNA Dom

9,6

SAUNA Dom

Ubytovanie (Apartmán) SAUNA Dom. Apartmán SAUNA Dom sa nachádza v Pezinku a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 14 km od Senca. Ubytovanie SAUNA Dom sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Palace Art Hotel Pezinok

9,5

Palace Art Hotel Pezinok

Ubytovanie (Hotel) Palace Art Hotel Pezinok. Hotel Palace Art Pezinok sa nachádza v Pezinku a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť, kúpeľné a wellness centrum a terasu. Ubytovanie Palace Art Hotel Pezinok sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ron De Mar #3 modern room

9,5

Ron De Mar #3 modern room

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ron De Mar #3 modern room. Ron De Mar #3 modern room is located in Pezinok and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytovanie Ron De Mar #3 modern room sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion 77 - Garni

9,2

Penzion 77 - Garni

Ubytovanie (Penzión) Penzion 77 - Garni. Tento očarujúci malý rodinou prevádzkovaný penzión sa nachádza 500 metrov od centra Pezinka. Ubytovanie Penzion 77 - Garni sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión pod kláštorom

9,1

Penzión pod kláštorom

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod kláštorom. Penzión pod kláštorom ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou a s bezplatným Wi-Fi v Pezinku. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách. Ubytovanie Penzión pod kláštorom sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Rustica - Garni

9,1

Penzion Rustica - Garni

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rustica - Garni. Penzión Rustica s upravenou záhradou s výbavou na grilovanie a malým kúpeľným strediskom sa nachádza v centre mesta Pezinok. Ubytovanie Penzion Rustica - Garni sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ron De Mar #2 modern room

9,1

Ron De Mar #2 modern room

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ron De Mar #2 modern room. Ubytovanie Ron De Mar #2 modern room sa nachádza v Pezinku v Bratislavskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Ron De Mar #2 modern room sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Korenný vrch Pezinská Baba

8,9

Chata Korenný vrch Pezinská Baba

Ubytovanie (Privát) Chata Korenný vrch Pezinská Baba. Chata Korenný vrch Pezinská Baba sa nachádza v Pezinku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV, reštauráciu a bar. Ubytovanie Chata Korenný vrch Pezinská Baba sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Vinarsky Dom

8,8

Hotel Vinarsky Dom

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vinarsky Dom. Hotel Vinársky dom sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra Pezinka a jeho turistických zaujímavostí. Ubytovanie Hotel Vinarsky Dom sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Tilia

8,5

Hotel Tilia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tilia. Hotel Tilia sídli v centre vinárskeho mesta Pezinok, 20 km od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Tilia sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Stv

8,5

Chata Stv

Ubytovanie (Penzión) Chata Stv. Chata Stv sa nachádza v Pezinku a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a relaxovať na terase. Ubytovanie Chata Stv sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Rozálka

7,7

Hotel Rozálka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rozálka. Penzión Rozálka sa nachádza v Areáli zdravia Rozálka v Pezinku. Ubytovanie Hotel Rozálka sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Jeleň

7,6

Hotel Jeleň

Ubytovanie (Penzión) Hotel Jeleň. Hotel Jeleň sa nachádza v centre Pezinku a ponúka vám ubytovanie v izbách a reštauráciu priamo na mieste, v ktorej si môžete vychutnať pizzu a pokrmy... Ubytovanie Hotel Jeleň sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

House in Pezinok with swimming pool, Bratislava

House in Pezinok with swimming pool, Bratislava

Ubytovanie (Vila) House in Pezinok with swimming pool, Bratislava. Ubytovacie zariadenie House in Pezinok with swimming pool, Bratislava sa nachádza v Pezinku a ponúka vonkajší bazén a výhľad do záhrady. Ubytovanie House in Pezinok with swimming pool, Bratislava sa nachádza v slovenskom meste Pezinok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Pezinok

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Pezinok. Mesto Pezinok je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.