Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pliešovce

V slovenskom meste Pliešovce máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Pliešovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Pliešovce

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

9,8

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

Ubytovanie (Kemping) Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp. Naturistický kemping Dobrá Lúka obkolesený prírodou sa nachádza v priestoroch bývalej farmy v blízkosti obce Pliešovce. Ubytovanie Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp sa nachádza v slovenskom meste Pliešovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modra Farma

9,6

Modra Farma

Ubytovanie (Kemping) Modra Farma. Kemp Modra Farma sídli v areáli storočnej farmy v obci Pliešovce. Ponúka vonkajší bazén a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Modra Farma sa nachádza v slovenskom meste Pliešovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Huize Zwaluw - Lastovicka

9,3

Huize Zwaluw - Lastovicka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Huize Zwaluw - Lastovicka. Ubytovacie zariadenie Huize Zwaluw - Lastovička sa nachádza v pokojnej oblasti uprostred prírody. Ubytovanie Huize Zwaluw - Lastovicka sa nachádza v slovenskom meste Pliešovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa na samote

8,8

Chalupa na samote

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na samote. Chalupa na samote sa nachádza v obci Pliešovce a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou, bankomatom, a... Ubytovanie Chalupa na samote sa nachádza v slovenskom meste Pliešovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa v prírode

Chalupa v prírode

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa v prírode. Chalupa v prírode so záhradou sa nachádza v obci Pliešovce v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Chalupa v prírode sa nachádza v slovenskom meste Pliešovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Pliešovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Pliešovce. Mesto Pliešovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.