Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poltár

V slovenskom meste Poltár máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Poltár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Poltár

Ubytovanie Adina Poltár

9,5

Ubytovanie Adina Poltár

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Adina Poltár. Ubytovanie Adina Poltár sa nachádza v Poltári a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách. Ubytovanie Ubytovanie Adina Poltár sa nachádza v slovenskom meste Poltár, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Penzión Iveta

7,8

Ubytovanie Penzión Iveta

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Penzión Iveta. Ubytovanie Penzión Iveta sa nachádza v Poltári a ponúka bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky v penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Ubytovanie Penzión Iveta sa nachádza v slovenskom meste Poltár, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ranč Megi

7,4

Ranč Megi

Ubytovanie (Kemping) Ranč Megi. Ranč Megi sa nachádza v Poltári, 26 km od Rimavskej Soboty. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste môžete využívať terasu a... Ubytovanie Ranč Megi sa nachádza v slovenskom meste Poltár, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Poltár

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Poltár. Mesto Poltár je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.