Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prešov

V slovenskom meste Prešov máme celkom 56 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Prešov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Prešov

Apartmán 5FIVE

9,9

Apartmán 5FIVE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 5FIVE. Apartmán 5FIVE sa nachádza v Prešove. Je vzdialený 37 km od Bardejova a počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné ​​parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartmán 5FIVE sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion ZENIT

9,7

Penzion ZENIT

Ubytovanie (Penzión) Penzion ZENIT. Penzión Zenit sa nachádza v Prešove a ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzion ZENIT sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

9,6

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Villa Plaza Boutique Hotel & Spa. Butikový hotel Villa Plaza & Spa sa nachádza priamo pri kúpalisku Plaza Beach v prešovskej mestskej časti Solivar, ktorá je z histórie známa vďaka ťažbe... Ubytovanie Villa Plaza Boutique Hotel & Spa sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

POETIKA apartments

9,6

POETIKA apartments

Ubytovanie (Apartmány) POETIKA apartments. Ubytovacie zariadenie POETIKA apartments sa nachádza v Prešove, 43 km od Bardejova, a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie POETIKA apartments sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Trattoria

9,5

Penzion Trattoria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Trattoria. Penzión Trattoria sa nachádza v centre Prešova, len 50 metrov od hlavnej ulice. Ubytovanie Penzion Trattoria sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden apartments

9,5

Garden apartments

Ubytovanie (Bed and breakfast) Garden apartments. Apartmány Garden sa nachádzajú na pokojnom mieste iba 250 metrov od centra Prešova a ponúkajú bezplatný prístup na internet a bezplatné strážené... Ubytovanie Garden apartments sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Blue Room Prešov

9,5

Cozy Blue Room Prešov

Ubytovanie (Privát) Cozy Blue Room Prešov. Ubytovacie zariadenie Cosy Blue Room Prešov sa nachádza v meste Prešov, 43 km od Bardejova. Ubytovanie Cozy Blue Room Prešov sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tekeľova 95m2

9,4

Apartment Tekeľova 95m2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tekeľova 95m2. Ubytovacie zariadenie Apartment Tekeľova 95m2 sa nachádza v Prešove, 41 km od Bardejova. Ubytovanie Apartment Tekeľova 95m2 sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Meba

9,4

Ubytovanie Meba

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Meba. Ubytovanie Meba sa nachádza v Prešove, 42 km od Bardejova a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi, ako aj súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie Meba sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Francesco 2017

9,4

Hotel Francesco 2017

Ubytovanie (Hotel) Hotel Francesco 2017. Hotel Francesco 2017, ktorý bol otvorený v roku 2017, sa nachádza v Prešove, 32 km od Košíc a 37 km od Bardejovských kúpeľov. Ubytovanie Hotel Francesco 2017 sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion-In

9,3

Penzion-In

Ubytovanie (Penzión) Penzion-In. Penzión In s terasou a bezplatným wi-fi pripojením na internet, sa nachádza v historickom centre Prešova, 4 km od aquaparku. Ubytovanie Penzion-In sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A 7 - Avenue 7 Penzion

9,3

A 7 - Avenue 7 Penzion

Ubytovanie (Penzión) A 7 - Avenue 7 Penzion. Penzión A 7 - Avenue 7 vám ponúka 3-hviezdičkové ubytovacie jednotky so satelitnou TV s plochou obrazovkou, reštauráciu na mieste a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie A 7 - Avenue 7 Penzion sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plaza Beach Holiday House

9,2

Plaza Beach Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Plaza Beach Holiday House. Plaza Beach Holiday House sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Plaza Beach Holiday House sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Enchanté

9,2

Hotel Enchanté

Ubytovanie (Hotel) Hotel Enchanté. Hotel Enchanté sa nachádza v Prešove, na hlavnom cestnom ťahu z Bratislavy do Košíc. Ubytovanie Hotel Enchanté sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Bella Sicilia

9,2

Penzión Bella Sicilia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bella Sicilia. Rodinou prevádzkovaný penzión Bella Sicilia sa nachádza v centre mesta Prešov a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Bella Sicilia sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alex Pension

9,2

Alex Pension

Ubytovanie (Penzión) Alex Pension. Penzión Alex sa nachádza v pokojnej lokalite Prešova, 50 metrov od hlavnej ulice, 300 metrov od Dómu svätého Mikuláša a 500 metrov od gotickej Carrafovej... Ubytovanie Alex Pension sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Style

9,2

Apartmany Style

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmany Style. Apartmánový hotel Apartmány Style sa nachádza v Prešove. Ponúka obchodné centrum, bezplatné Wi-Fi a parkovanie zadarmo. Ubytovanie Apartmany Style sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gubernátor

9,1

Gubernátor

Ubytovanie (Penzión) Gubernátor. Ubytovacie zariadenie Gubernátor sa nachádza v Prešove a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Gubernátor sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Kolegium

9,1

Apartmany Kolegium

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kolegium. Apartmány Kolégium sa nachádzajú na Hlavnej ulici v centre Prešova a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove, bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartmany Kolegium sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Hradby

9,1

Penzión Hradby

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hradby. Rodinou prevádzkovaný penzión Hradby sa nachádza priamo v historickom centre Prešova, v dochádzkovej vzdialenosti od všetkých hlavných turistických... Ubytovanie Penzión Hradby sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Hotel Carpe Diem

9

Boutique Hotel Carpe Diem

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Carpe Diem. Boutikový hotel Carpe Diem sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom mestskom dome z 15. storočia v historickom centre Prešova. Ubytovanie Boutique Hotel Carpe Diem sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Zwicker

9

Pension Zwicker

Ubytovanie (Penzión) Pension Zwicker. Ubytovacie zariadenie Pension Zwicker sa nachádza v Prešove a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Pension Zwicker sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Trio

8,9

Penzión Trio

Ubytovanie (Hotel) Penzión Trio. Penzión Trio s tenisovým kurtom a reštauráciou sa nachádza v obci Trnkov, 13 km od Prešova. Môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Trio sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

101 PENZION

8,9

101 PENZION

Ubytovanie (Penzión) 101 PENZION. Penzión 101 ponúka ubytovanie v centre Prešova. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie 101 PENZION sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Black Horse

8,9

Hotel Black Horse

Ubytovanie (Hotel) Hotel Black Horse. Hotel Black Horse sa nachádza v Prešove a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Hotel Black Horse sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Tavel

8,8

Penzión Tavel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tavel. Penzión Tavel sa nachádza v samom srdci Prešova, len 100 metrov od pešej zóny. Ubytovanie Penzión Tavel sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lux Prešov

8,8

Apartment Lux Prešov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lux Prešov. Ubytovanie Apartment Lux Prešov sa nachádza v Prešove a ponúka bar. Ubytovanie Apartment Lux Prešov sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CenterCity Apartments

8,7

CenterCity Apartments

Ubytovanie (Penzión) CenterCity Apartments. Toto ubytovanie v srdci Prešova ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril a slnečnú terasu. Nájdete tu wellness zónu, bar a záhradu. Ubytovanie CenterCity Apartments sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonio Pension

8,7

Antonio Pension

Ubytovanie (Penzión) Antonio Pension. Penzión Antonio sídli v renesančnej budove v centre Prešova, iba 50 metrov od hlavného námestia a 200 metrov od Rákocziho paláca. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Antonio Pension sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Brahama

8,7

Penzion Brahama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Brahama. Penzión Brahama sa nachádza v pokojnej časti Prešova, 200 metrov od centra mesta. Ubytovanie Penzion Brahama sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Jarkova

8,7

Apartmány Jarkova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Jarkova. Apartmány Jarkova sa nachádzajú v Prešove a ponúkajú reštauráciu a bar. Ubytovanie Apartmány Jarkova sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RETRO Apartments Bosak

8,6

RETRO Apartments Bosak

Ubytovanie (Penzión) RETRO Apartments Bosak. Ubytovacie zariadenie RETRO Apartments Bosak sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie v izbách s kuchyňou, káblovou TV s plochou obrazovkou a súkromnou... Ubytovanie RETRO Apartments Bosak sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Mladosť

8,4

Guest House Mladosť

Ubytovanie (Penzión) Guest House Mladosť. Penzión Mladosť sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovaním zdarma v areáli hotela. Ubytovanie Guest House Mladosť sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bélier

8,4

Hotel Bélier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bélier. Hotel Bélier sa nachádza v historickom centre Prešova a hosťom ponúka reštauráciu à-la-carte, kde si môžu pochutnať na jedlách slovenskej a českej kuchyne,... Ubytovanie Hotel Bélier sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Polo

8,4

Hotel Polo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polo. Moderný hotel Polo je inšpirovaný barokovým štýlom a nachádza sa len 3 km od centra Prešova. Ubytovanie Hotel Polo sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Farmer Kapušany

8,3

Penzion Farmer Kapušany

Ubytovanie (Penzión) Penzion Farmer Kapušany. Trojhviezdičkový Penzión Farmer Kapušany sa nachádza v Kapušanoch. Ubytovanie Penzion Farmer Kapušany sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Lineas

7,9

Hotel Lineas

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lineas. Hotel Lineas je vzdialený 1 km od železničnej a autobusovej stanice v Prešove. V hoteli je bowlingová dráha a relaxačné centrum s 2 saunami a vírivkou. Ubytovanie Hotel Lineas sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión TIME

7,7

Penzión TIME

Ubytovanie (Penzión) Penzión TIME. Penzión TIME sa nachádza v Prešove. Počas pobytu môžu hostia zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión TIME sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Slovenska

7,6

Apartmany Slovenska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Slovenska. Apartmány Slovenska sa nachádza v Prešove, 42 km od Bardejova. Apartmán nájdete 37 km od Košíc a 49 km od Bardejovských Kúpeľov. Ubytovanie Apartmany Slovenska sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Dukla

7,4

Hotel Dukla

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dukla. Hotel Dukla sa nachádza v centre Prešova, vedľa Divadla Jonáša Záborského. Ubytovanie Hotel Dukla sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Dukát

6,4

Penzión Dukát

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dukát. Penzión Dukát ponúka ubytovanie v Prešove. K dispozícii je terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Nechýba ani rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Penzión Dukát sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Šariš

6,2

Apartmány Šariš

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Šariš. Apartmány Šariš vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a balkónom. Ubytovanie Apartmány Šariš sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Šariš

6,2

Penzión Šariš

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šariš. Penzión Šariš sa nachádza v Prešove a ponúka bar. Je z neho výhľad na mesto a k dispozícii je služba nonstop recepcie aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Šariš sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studia Saris

6,1

Studia Saris

Ubytovanie (Apartmány) Studia Saris. Ubytovacie zariadenie Štúdiá Šariš sa nachádza v Prešove, 42 km od Bardejova a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Studia Saris sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Saris

5,9

Apartman Saris

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Saris. Apartmán Šariš ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Prešove. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman Saris sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Šariš rooms

5,6

Šariš rooms

Ubytovanie (Penzión) Šariš rooms. Šariš rooms sa nachádza v Prešove a ponúka vám reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko za príplatok. Ubytovanie Šariš rooms sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxusny dom Presov

Luxusny dom Presov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxusny dom Presov. Ubytovanie Luxusný dom Prešov sa nachádza v Prešove v prešovskom kraji a ponúka záhradu. Je vzdialené 42 km od Bardejova. Ubytovanie Luxusny dom Presov sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Newly renovated, modern and clean

Newly renovated, modern and clean

Ubytovanie (Apartmán) Newly renovated, modern and clean. Ubytovacie zariadenie Newly renovated, modern and clean sa nachádza v Prešove, 45 km od mesta Muszyna. Ubytovanie Newly renovated, modern and clean sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Torysa

Apartmán Torysa

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Torysa. Apartmán Torysa is located in Prešov. Guests have access to free WiFi. Providing access to a balcony, the apartment consists of 1 bedroom. Ubytovanie Apartmán Torysa sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión NESTOR

Penzión NESTOR

Ubytovanie (Apartmán) Penzión NESTOR. Penzión Nestor sa nachádza v Prešove. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. V apartmáne máte k dispozícii TV s plochou obrazovkou a 1 spálňu. Ubytovanie Penzión NESTOR sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stavbár

Stavbár

Ubytovanie (Apartmány) Stavbár. Located in Ľubotice, Stavbár features accommodation with a flat-screen TV. Free WiFi is provided. Ubytovanie Stavbár sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Prešov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 56 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Prešov. Mesto Prešov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.