Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prešov

V slovenskom meste Prešov máme celkom 56 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Prešov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Prešov

Apartmán 5FIVE

9,9

Apartmán 5FIVE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 5FIVE. Apartmán 5FIVE sa nachádza v Prešove. Je vzdialený 37 km od Bardejova a počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné ​​parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartmán 5FIVE sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion ZENIT

9,7

Penzion ZENIT

Ubytovanie (Penzión) Penzion ZENIT. Penzión Zenit sa nachádza v Prešove a ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzion ZENIT sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APARTMANY SABINOVSKA

9,7

APARTMANY SABINOVSKA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMANY SABINOVSKA. Boasting accommodation with a balcony, APARTMANY SABINOVSKA is set in Prešov. The property is 32 km from Košice and free private parking is offered. Ubytovanie APARTMANY SABINOVSKA sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

POETIKA apartments

9,6

POETIKA apartments

Ubytovanie (Apartmány) POETIKA apartments. Ubytovacie zariadenie POETIKA apartments sa nachádza v Prešove, 43 km od Bardejova, a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie POETIKA apartments sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Panorama Apartments Presov

9,6

Panorama Apartments Presov

Ubytovanie (Apartmány) Panorama Apartments Presov. Ubytovanie Panorama Apartments Prešov sa nachádza v Prešove, 43 km od Bardejova. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Panorama Apartments Presov sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

9,5

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Villa Plaza Boutique Hotel & Spa. Butikový hotel Villa Plaza & Spa sa nachádza priamo pri kúpalisku Plaza Beach v prešovskej mestskej časti Solivar, ktorá je z histórie známa vďaka ťažbe... Ubytovanie Villa Plaza Boutique Hotel & Spa sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Trattoria

9,5

Penzion Trattoria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Trattoria. Penzión Trattoria sa nachádza v centre Prešova, len 50 metrov od hlavnej ulice. Ubytovanie Penzion Trattoria sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Cozy Blue Room Prešov

9,5

Cozy Blue Room Prešov

Ubytovanie (Privát) Cozy Blue Room Prešov. Ubytovacie zariadenie Cosy Blue Room Prešov sa nachádza v meste Prešov, 43 km od Bardejova. Ubytovanie Cozy Blue Room Prešov sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Garden apartments

9,5

Garden apartments

Ubytovanie (Bed and breakfast) Garden apartments. Apartmány Garden sa nachádzajú na pokojnom mieste iba 250 metrov od centra Prešova a ponúkajú bezplatný prístup na internet a bezplatné strážené... Ubytovanie Garden apartments sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Tekeľova 95m2

9,4

Apartment Tekeľova 95m2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tekeľova 95m2. Ubytovacie zariadenie Apartment Tekeľova 95m2 sa nachádza v Prešove, 41 km od Bardejova. Ubytovanie Apartment Tekeľova 95m2 sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Francesco 2017

9,4

Hotel Francesco 2017

Ubytovanie (Hotel) Hotel Francesco 2017. Hotel Francesco 2017, ktorý bol otvorený v roku 2017, sa nachádza v Prešove, 32 km od Košíc a 37 km od Bardejovských kúpeľov. Ubytovanie Hotel Francesco 2017 sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Meba

9,4

Ubytovanie Meba

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Meba. Ubytovanie Meba sa nachádza v Prešove, 42 km od Bardejova a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi, ako aj súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie Meba sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion-In

9,3

Penzion-In

Ubytovanie (Penzión) Penzion-In. Penzión In s terasou a bezplatným wi-fi pripojením na internet, sa nachádza v historickom centre Prešova, 4 km od aquaparku. Ubytovanie Penzion-In sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

A 7 - Avenue 7 Penzion

9,3

A 7 - Avenue 7 Penzion

Ubytovanie (Penzión) A 7 - Avenue 7 Penzion. Penzión A 7 - Avenue 7 vám ponúka 3-hviezdičkové ubytovacie jednotky so satelitnou TV s plochou obrazovkou, reštauráciu na mieste a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie A 7 - Avenue 7 Penzion sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Enchanté

9,2

Hotel Enchanté

Ubytovanie (Hotel) Hotel Enchanté. Hotel Enchanté sa nachádza v Prešove, na hlavnom cestnom ťahu z Bratislavy do Košíc. Ubytovanie Hotel Enchanté sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Plaza Beach Holiday House

9,2

Plaza Beach Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Plaza Beach Holiday House. Plaza Beach Holiday House sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Plaza Beach Holiday House sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Bella Sicilia

9,2

Penzión Bella Sicilia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bella Sicilia. Rodinou prevádzkovaný penzión Bella Sicilia sa nachádza v centre mesta Prešov a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Bella Sicilia sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Style

9,2

Apartmany Style

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmany Style. Apartmánový hotel Apartmány Style sa nachádza v Prešove. Ponúka obchodné centrum, bezplatné Wi-Fi a parkovanie zadarmo. Ubytovanie Apartmany Style sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Alex Pension

9,2

Alex Pension

Ubytovanie (Penzión) Alex Pension. Penzión Alex sa nachádza v pokojnej lokalite Prešova, 50 metrov od hlavnej ulice, 300 metrov od Dómu svätého Mikuláša a 500 metrov od gotickej Carrafovej... Ubytovanie Alex Pension sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Gubernátor

9,1

Gubernátor

Ubytovanie (Penzión) Gubernátor. Ubytovacie zariadenie Gubernátor sa nachádza v Prešove a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Gubernátor sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Kolegium

9,1

Apartmany Kolegium

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kolegium. Apartmány Kolégium sa nachádzajú na Hlavnej ulici v centre Prešova a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove, bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartmany Kolegium sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Hradby

9,1

Penzión Hradby

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hradby. Rodinou prevádzkovaný penzión Hradby sa nachádza priamo v historickom centre Prešova, v dochádzkovej vzdialenosti od všetkých hlavných turistických... Ubytovanie Penzión Hradby sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Boutique Hotel Carpe Diem

9

Boutique Hotel Carpe Diem

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Carpe Diem. Boutikový hotel Carpe Diem sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom mestskom dome z 15. storočia v historickom centre Prešova. Ubytovanie Boutique Hotel Carpe Diem sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pension Zwicker

9

Pension Zwicker

Ubytovanie (Penzión) Pension Zwicker. Ubytovacie zariadenie Pension Zwicker sa nachádza v Prešove a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Pension Zwicker sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Trio

8,9

Penzión Trio

Ubytovanie (Hotel) Penzión Trio. Penzión Trio s tenisovým kurtom a reštauráciou sa nachádza v obci Trnkov, 13 km od Prešova. Môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Trio sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

101 PENZION

8,9

101 PENZION

Ubytovanie (Penzión) 101 PENZION. Penzión 101 ponúka ubytovanie v centre Prešova. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie 101 PENZION sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Black Horse

8,9

Hotel Black Horse

Ubytovanie (Hotel) Hotel Black Horse. Hotel Black Horse sa nachádza v Prešove a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Hotel Black Horse sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Tavel

8,8

Penzión Tavel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tavel. Penzión Tavel sa nachádza v samom srdci Prešova, len 100 metrov od pešej zóny. Ubytovanie Penzión Tavel sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Lux Prešov

8,8

Apartment Lux Prešov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lux Prešov. Ubytovanie Apartment Lux Prešov sa nachádza v Prešove a ponúka bar. Ubytovanie Apartment Lux Prešov sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CenterCity Apartments

8,7

CenterCity Apartments

Ubytovanie (Penzión) CenterCity Apartments. Toto ubytovanie v srdci Prešova ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril a slnečnú terasu. Nájdete tu wellness zónu, bar a záhradu. Ubytovanie CenterCity Apartments sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Antonio Pension

8,7

Antonio Pension

Ubytovanie (Penzión) Antonio Pension. Penzión Antonio sídli v renesančnej budove v centre Prešova, iba 50 metrov od hlavného námestia a 200 metrov od Rákocziho paláca. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Antonio Pension sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Brahama

8,7

Penzion Brahama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Brahama. Penzión Brahama sa nachádza v pokojnej časti Prešova, 200 metrov od centra mesta. Ubytovanie Penzion Brahama sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Jarkova

8,7

Apartmány Jarkova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Jarkova. Apartmány Jarkova sa nachádzajú v Prešove a ponúkajú reštauráciu a bar. Ubytovanie Apartmány Jarkova sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

RETRO Apartments Bosak

8,6

RETRO Apartments Bosak

Ubytovanie (Penzión) RETRO Apartments Bosak. Ubytovacie zariadenie RETRO Apartments Bosak sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie v izbách s kuchyňou, káblovou TV s plochou obrazovkou a súkromnou... Ubytovanie RETRO Apartments Bosak sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Guest House Mladosť

8,4

Guest House Mladosť

Ubytovanie (Penzión) Guest House Mladosť. Penzión Mladosť sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovaním zdarma v areáli hotela. Ubytovanie Guest House Mladosť sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Bélier

8,4

Hotel Bélier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bélier. Hotel Bélier sa nachádza v historickom centre Prešova a hosťom ponúka reštauráciu à-la-carte, kde si môžu pochutnať na jedlách slovenskej a českej kuchyne,... Ubytovanie Hotel Bélier sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Polo

8,4

Hotel Polo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polo. Moderný hotel Polo je inšpirovaný barokovým štýlom a nachádza sa len 3 km od centra Prešova. Ubytovanie Hotel Polo sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Farmer Kapušany

8,3

Penzion Farmer Kapušany

Ubytovanie (Penzión) Penzion Farmer Kapušany. Trojhviezdičkový Penzión Farmer Kapušany sa nachádza v Kapušanoch. Ubytovanie Penzion Farmer Kapušany sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Lineas

7,9

Hotel Lineas

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lineas. Hotel Lineas je vzdialený 1 km od železničnej a autobusovej stanice v Prešove. V hoteli je bowlingová dráha a relaxačné centrum s 2 saunami a vírivkou. Ubytovanie Hotel Lineas sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión TIME

7,7

Penzión TIME

Ubytovanie (Penzión) Penzión TIME. Penzión TIME sa nachádza v Prešove. Počas pobytu môžu hostia zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión TIME sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Slovenska

7,6

Apartmany Slovenska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Slovenska. Apartmány Slovenska sa nachádza v Prešove, 42 km od Bardejova. Apartmán nájdete 37 km od Košíc a 49 km od Bardejovských Kúpeľov. Ubytovanie Apartmany Slovenska sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Dukla

7,4

Hotel Dukla

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dukla. Hotel Dukla sa nachádza v centre Prešova, vedľa Divadla Jonáša Záborského. Ubytovanie Hotel Dukla sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Dukát

6,4

Penzión Dukát

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dukát. Penzión Dukát ponúka ubytovanie v Prešove. K dispozícii je terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Nechýba ani rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Penzión Dukát sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Šariš

6,2

Apartmány Šariš

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Šariš. Apartmány Šariš vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a balkónom. Ubytovanie Apartmány Šariš sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Šariš

6,2

Penzión Šariš

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šariš. Penzión Šariš ponúka ubytovanie v Prešove. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a službu recepcie s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Penzión Šariš sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Šariš

6,2

Penzión Šariš

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šariš. Penzión Šariš sa nachádza v Prešove a ponúka bar. Je z neho výhľad na mesto a k dispozícii je služba nonstop recepcie aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Šariš sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studia Saris

6,1

Studia Saris

Ubytovanie (Apartmány) Studia Saris. Ubytovacie zariadenie Štúdiá Šariš sa nachádza v Prešove, 42 km od Bardejova a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Studia Saris sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Saris

5,9

Apartman Saris

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Saris. Apartmán Šariš ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Prešove. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman Saris sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Šariš rooms

5,6

Šariš rooms

Ubytovanie (Penzión) Šariš rooms. Šariš rooms sa nachádza v Prešove a ponúka vám reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko za príplatok. Ubytovanie Šariš rooms sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxusny dom Presov

Luxusny dom Presov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxusny dom Presov. Ubytovanie Luxusný dom Prešov sa nachádza v Prešove v prešovskom kraji a ponúka záhradu. Je vzdialené 42 km od Bardejova. Ubytovanie Luxusny dom Presov sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

1-5 people= 1 price

1-5 people= 1 price

Ubytovanie (Apartmán) 1-5 people= 1 price. Set in Prešov, 1-5 people= 1 price offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 48 km from Muszyna. Ubytovanie 1-5 people= 1 price sa nachádza v slovenskom meste Prešov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Prešov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 56 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Prešov. Mesto Prešov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.