Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pribylina

V slovenskom meste Pribylina máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Pribylina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Pribylina

Chalet Račkova dolina

9,9

Chalet Račkova dolina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Račkova dolina. Ubytovacie zariadenie Chalet Račkova dolina sa nachádza v obci Pribylina v Žilinskom kraji a má patio. Ubytovanie Chalet Račkova dolina sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Serenity

9,8

Serenity

Ubytovanie (Apartmány) Serenity. Ubytovacie zariadenie Serenity sa nachádza v Pribyline 20 km od Štrbského Plesa a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu môžete využívať saunu. Ubytovanie Serenity sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Pod Klinom

9,8

Apartmán Pod Klinom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Klinom. Apartmán Pod Klinom sa nachádza v obci Pribylina a ponúka záhradu, gril a terasu Liptovský Mikuláš je vzdialený 21 km. Ubytovanie Apartmán Pod Klinom sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Nebeski

9,7

Penzion Nebeski

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nebeski. Penzión Nebeski sa nachádza v obci Podbanské, dedinke a lyžiarskom stredisku vo Vysokých Tatrách. Ponúka hosťom apartmány vybavené balkónom a satelitnou... Ubytovanie Penzion Nebeski sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Sileo

9,7

Penzion Sileo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sileo. Penzión Sileo je situovaný priamo pri lese a rieke, obklopený Vysokými Tatrami a vzdialený iba 1 km od Pribyliny. Ubytovanie Penzion Sileo sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Karoli

9,6

Karoli

Ubytovanie (Penzión) Karoli. Ubytovacie zariadenie Karoli sa nachádza v obci Pribylina a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Karoli sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion TOMI

9,5

Penzion TOMI

Ubytovanie (Apartmány) Penzion TOMI. Penzión TOMI sa nachádza v Pribyline a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion TOMI sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub Alpinus

9,5

Zrub Alpinus

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zrub Alpinus. Zrub Alpinus sa nachádza v obci Pribylina v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Zrub Alpinus sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Pribylina

9,3

Chalupa Pribylina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Pribylina. Chalupa Pribylina sa nachádza na okraji národného parku Vysoké Tatry, v centre obce Pribylina. Ubytovanie Chalupa Pribylina sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Matilda

9,3

Apartmány Matilda

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány Matilda. Apartmány Matilda sa nachádzajú v obci Pribylina v Žilinskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmány Matilda sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalet Tatras

9,2

Chalet Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Tatras. Dovolenkový dom Chalet Tatras, obklopený lesmi, sa nachádza na okraji obce Pribylina. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Chalet Tatras sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Drosera

Villa Drosera

Ubytovanie (Vila) Villa Drosera. Villa Drosera is located in Pribylina and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Villa Drosera sa nachádza v slovenskom meste Pribylina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Pribylina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Pribylina. Mesto Pribylina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.