Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prosiek

V slovenskom meste Prosiek máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Prosiek

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Prosiek

Privát Lenka

9,6

Privát Lenka

Ubytovanie (Penzión) Privát Lenka. Ubytovanie sa nachádza v malebnej dedinke Prosiek, iba 5 minút chôdze od Prosieckej a Kvačianskej doliny a 5 minút jazdy od aquaparkov Gino Bešeňová a... Ubytovanie Privát Lenka sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Mária & Apartmány Mária

9,5

Chata Mária & Apartmány Mária

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Mária & Apartmány Mária. Chata Mária je vidiecka chalupa, ktorú nájdete v malej obci Prosiek, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chata Mária & Apartmány Mária sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Monika

9,4

Chata Monika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Monika. Chata Monika sa nachádza v tichom prostredí, 20 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Chata Monika sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Svorad

9,4

Villa Svorad

Ubytovanie (Penzión) Villa Svorad. Vila Svorad sa nachádza v obci Prosiek, len 2 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a ponúka ubytovanie s terasou, detským ihriskom, salónikom a bezplatným... Ubytovanie Villa Svorad sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivana

8,8

Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Ivana. Apartmán Ivana sa nachádza v obci Prosiek, 48 km od Donovál. Ubytovanie Ivana sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica Danka

8,5

Drevenica Danka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Danka. Drevenica Danka sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji, 23 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Drevenica Danka sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Prosiek Residence

Prosiek Residence

Ubytovanie (Apartmán) Prosiek Residence. Ubytovacie zariadenie Prosiek Residence sa nachádza v Prosieku v Žilinskom kraji, 23 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Prosiek Residence sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming Cottage in Prosiek

Charming Cottage in Prosiek

Ubytovanie (Penzión) Charming Cottage in Prosiek. Charming Cottage in Prosiek is situated in Prosiek. The property features a garden, as well as a terrace. Ubytovanie Charming Cottage in Prosiek sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom Adas

Apartmánový dom Adas

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Adas. Apartmánový dom Adas sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 23 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Apartmánový dom Adas sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Svorad - Prosiek

Villa Svorad - Prosiek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Svorad - Prosiek. Vila Prosiek sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad na hory. Liptovský Ján je od ubytovania vzdialený 23 km. Ubytovanie Villa Svorad - Prosiek sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wooden Log Cabin in Prosiek

Wooden Log Cabin in Prosiek

Ubytovanie (Penzión) Wooden Log Cabin in Prosiek. Set in Prosiek, Milý domček pri Prosieckej doline offers a garden. At the guest house, the rooms include a wardrobe. Ubytovanie Wooden Log Cabin in Prosiek sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Prosiek

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Prosiek. Mesto Prosiek je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.