Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prosiek

V slovenskom meste Prosiek máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Prosiek

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Prosiek

Privát Lenka

9,6

Privát Lenka

Ubytovanie (Penzión) Privát Lenka. Ubytovanie sa nachádza v malebnej dedinke Prosiek, iba 5 minút chôdze od Prosieckej a Kvačianskej doliny a 5 minút jazdy od aquaparkov Gino Bešeňová a... Ubytovanie Privát Lenka sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Mária & Apartmány Mária

9,5

Chata Mária & Apartmány Mária

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Mária & Apartmány Mária. Chata Mária je vidiecka chalupa, ktorú nájdete v malej obci Prosiek, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chata Mária & Apartmány Mária sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Monika

9,4

Chata Monika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Monika. Chata Monika sa nachádza v tichom prostredí, 20 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Chata Monika sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Svorad

9,4

Villa Svorad

Ubytovanie (Penzión) Villa Svorad. Vila Svorad sa nachádza v obci Prosiek, len 2 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a ponúka ubytovanie s terasou, detským ihriskom, salónikom a bezplatným... Ubytovanie Villa Svorad sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ivana

8,8

Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Ivana. Apartmán Ivana sa nachádza v obci Prosiek, 48 km od Donovál. Ubytovanie Ivana sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Prosiek Residence

Prosiek Residence

Ubytovanie (Apartmán) Prosiek Residence. Ubytovacie zariadenie Prosiek Residence sa nachádza v Prosieku v Žilinskom kraji, 23 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Prosiek Residence sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Charming Cottage in Prosiek

Charming Cottage in Prosiek

Ubytovanie (Penzión) Charming Cottage in Prosiek. Charming Cottage in Prosiek is situated in Prosiek. The property features a garden, as well as a terrace. Ubytovanie Charming Cottage in Prosiek sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Svorad - Prosiek

Villa Svorad - Prosiek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Svorad - Prosiek. Vila Prosiek sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad na hory. Liptovský Ján je od ubytovania vzdialený 23 km. Ubytovanie Villa Svorad - Prosiek sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Adas

Apartmánový dom Adas

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Adas. Apartmánový dom Adas sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 23 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Apartmánový dom Adas sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wooden Log Cabin in Prosiek

Wooden Log Cabin in Prosiek

Ubytovanie (Penzión) Wooden Log Cabin in Prosiek. Set in Prosiek, Milý domček pri Prosieckej doline offers a garden. At the guest house, the rooms include a wardrobe. Ubytovanie Wooden Log Cabin in Prosiek sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat ZUZANA

Privat ZUZANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat ZUZANA. Privát ZUZANA s terasou sa nachádza v obci Prosiek v Žilinskom kraji. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Privat ZUZANA sa nachádza v slovenskom meste Prosiek, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Prosiek

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Prosiek. Mesto Prosiek je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.