Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rapovce

V slovenskom meste Rapovce máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Rapovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Rapovce

Vila Mária Rapovce

9,3

Vila Mária Rapovce

Ubytovanie (Penzión) Vila Mária Rapovce. Ubytovanie sa nachádza v Rapovciach, iba 200 metrov od termálnych kúpeľov Novolandia, a ponúka slnečnú terasu. Ubytovanie Vila Mária Rapovce sa nachádza v slovenskom meste Rapovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Popbal

Ubytovanie Popbal

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Popbal. Set in Rapovce, Ubytovanie Popbal has a bar, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytovanie Ubytovanie Popbal sa nachádza v slovenskom meste Rapovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinny dom Rapovce

Rodinny dom Rapovce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinny dom Rapovce. Rodinný dom Rapovce sa nachádza v obci Rapovce v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Rodinny dom Rapovce sa nachádza v slovenskom meste Rapovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Rapovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Rapovce. Mesto Rapovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.