Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Revúca

V slovenskom meste Revúca máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Revúca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Revúca

Private Resort Revúčka

9,7

Private Resort Revúčka

Ubytovanie (Vila) Private Resort Revúčka. Ubytovanie Private Resort Revúčka sa nachádza v Revúcej a ponúka vírivku, súkromný bazén, záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Private Resort Revúčka sa nachádza v slovenskom meste Revúca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Mamut Revúca

9,3

Penzión Mamut Revúca

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mamut Revúca. Penzión Mamut Revúca sa nachádza v Revúcej a ponúka klimatizované izby a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Mamut Revúca sa nachádza v slovenskom meste Revúca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Flipper

8,7

Penzion Flipper

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flipper. Penzión Flipper ponúka ubytovanie v obci Lubeník. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Penzion Flipper sa nachádza v slovenskom meste Revúca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Na samote u lesa

Na samote u lesa

Ubytovanie (Vila) Na samote u lesa. Na samote u lesa is situated in Revúca and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Na samote u lesa sa nachádza v slovenskom meste Revúca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Diana

Diana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Diana. Situated in Revúca in the Banskobystrický kraj region, Diana features a balcony. The holiday home has garden views and is 39 km from Jósvafő. Ubytovanie Diana sa nachádza v slovenskom meste Revúca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Revúca

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Revúca. Mesto Revúca je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.