Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rimavská Sobota

V slovenskom meste Rimavská Sobota máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Rimavská Sobota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Rimavská Sobota

Bed & More Pogányvár

9,4

Bed & More Pogányvár

Ubytovanie (Penzión) Bed & More Pogányvár. Penzión Pohanský Hrad sa nachádza v obci Nová Bašta, len 4 km od maďarských hraníc a 20 km od Fiľakova. Na mieste môžete navštíviť bar. Ubytovanie Bed & More Pogányvár sa nachádza v slovenskom meste Rimavská Sobota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kaštieľ Penzion & Restaurant

9,3

Kaštieľ Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Kaštieľ Penzion & Restaurant. Ubytovacie zariadenie Kaštieľ Penzion & Restaurant sa nachádza v Rimavskej Sobote a ponúka reštauráciu a terasu. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby. Ubytovanie Kaštieľ Penzion & Restaurant sa nachádza v slovenskom meste Rimavská Sobota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Carrera

8,4

Hotel Carrera

Ubytovanie (Hotel) Hotel Carrera. Hotel Carrera sa nachádza v Rimavskej Sobote a ponúka reštauráciu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Hotel Carrera sa nachádza v slovenskom meste Rimavská Sobota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Zlatý Býk

7,9

Hotel Zlatý Býk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Býk. Hotel Zlatý býk sa nachádza v centre Rimavskej Soboty. Ubytovanie Hotel Zlatý Býk sa nachádza v slovenskom meste Rimavská Sobota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata na pláži jazera Kurinec

7,5

chata na pláži jazera Kurinec

Ubytovanie (Chata v prírode) chata na pláži jazera Kurinec. Chata na pláži sa nachádza v Rimavskej Sobote, 35 km od Lučenca. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie chata na pláži jazera Kurinec sa nachádza v slovenskom meste Rimavská Sobota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Euromotel

7,3

Euromotel

Ubytovanie (Hotel) Euromotel. Hotel Euromotel sa nachádza v Rimavskej Sobote a ponúka reštauráciu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Euromotel sa nachádza v slovenskom meste Rimavská Sobota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata u Samka

Chata u Samka

Ubytovanie (Apartmán) Chata u Samka. Set in Rimavská Sobota, Chata u Samka offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Chata u Samka sa nachádza v slovenskom meste Rimavská Sobota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Rimavská Sobota

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Rimavská Sobota. Mesto Rimavská Sobota je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.