Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Runina

V slovenskom meste Runina máme celkom 1 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Runina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Runina

Chalupa Runina 8

8,9

Chalupa Runina 8

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Runina 8. Chalupa Runina 8 ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Runina. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa Runina 8 sa nachádza v slovenskom meste Runina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Runina 11

Apartmán Runina 11

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Runina 11. Apartmán Runina 11 is situated in Runina. The accommodation is 19 km from Ustrzyki Górne, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartmán Runina 11 sa nachádza v slovenskom meste Runina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Poloniny

Ubytovanie Poloniny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Poloniny. Ubytovanie Poloniny is located in Runina. This property offers access to a terrace. This holiday home has a living room and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Ubytovanie Poloniny sa nachádza v slovenskom meste Runina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Runina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Runina. Mesto Runina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.