Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sabinov

V slovenskom meste Sabinov máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Sabinov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Sabinov

Penzión Begálka

8,9

Penzión Begálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Begálka. Penzión Begálka sa nachádza v Sabinove a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Begálka sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Torysa

8,4

Hotel Torysa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Torysa. Hotel Torysa sa nachádza v centre mesta Sabinov a ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých izbách. Ubytovanie Hotel Torysa sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy cottage house Drienica

Cozy cottage house Drienica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cozy cottage house Drienica. Cozy cottage house Drienica sa nachádza v Sabinove. Ponúka bezplatné Wi-Fi. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a lyžovaniu. Ubytovanie Cozy cottage house Drienica sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ROYAL M

ROYAL M

Ubytovanie (Hotel) ROYAL M. Ubytovacie zariadenie ROYAL M v Sabinove ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a so záhradou. Ubytovanie ROYAL M sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Sabinov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Sabinov. Mesto Sabinov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.