Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sabinov

V slovenskom meste Sabinov máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Sabinov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Sabinov

Penzión Begálka

8,9

Penzión Begálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Begálka. Penzión Begálka sa nachádza v Sabinove a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Begálka sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Torysa

8,4

Hotel Torysa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Torysa. Hotel Torysa sa nachádza v centre mesta Sabinov a ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých izbách. Ubytovanie Hotel Torysa sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Háj Drienica

Chata Háj Drienica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Háj Drienica. Located in Sabinov in the Prešovský kraj region, Chata Háj Drienica features a terrace. Ubytovanie Chata Háj Drienica sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

GÓL CENTRUM RESORT

GÓL CENTRUM RESORT

Ubytovanie (Penzión) GÓL CENTRUM RESORT. Located in Sabinov, GÓL CENTRUM RESORT features a bar, garden and terrace. Every room comes with a balcony. Ubytovanie GÓL CENTRUM RESORT sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Almini Drienica Lysa

Vila Almini Drienica Lysa

Ubytovanie (Vila) Vila Almini Drienica Lysa. Vila Almini Drienica Lysa is situated in Sabinov and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Vila Almini Drienica Lysa sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ranč Dubina

Ranč Dubina

Ubytovanie (Dovolenkový park) Ranč Dubina. With mountain views, Ranč Dubina is located in Sabinov and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden and terrace. Ubytovanie Ranč Dubina sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Cozy cottage house Drienica

Cozy cottage house Drienica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cozy cottage house Drienica. Cozy cottage house Drienica sa nachádza v Sabinove. Ponúka bezplatné Wi-Fi. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a lyžovaniu. Ubytovanie Cozy cottage house Drienica sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ROYAL M

ROYAL M

Ubytovanie (Hotel) ROYAL M. Ubytovacie zariadenie ROYAL M v Sabinove ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a so záhradou. Ubytovanie ROYAL M sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ride Pub Drienica

Ride Pub Drienica

Ubytovanie (Apartmány) Ride Pub Drienica. Located in Drienica in the Prešovský kraj region, Ride Pub Drienica provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Ride Pub Drienica sa nachádza v slovenskom meste Sabinov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Sabinov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Sabinov. Mesto Sabinov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.