Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šajdíkove Humence

V slovenskom meste Šajdíkove Humence máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Šajdíkove Humence

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Šajdíkove Humence

Stylish apartments at Penati Golf Resort

9,5

Stylish apartments at Penati Golf Resort

Ubytovanie (Apartmány) Stylish apartments at Penati Golf Resort. Ubytovanie Stylish apartments at Penati Golf Resort sa nachádza v obci Šajdíkove Humence. Ubytovanie Stylish apartments at Penati Golf Resort sa nachádza v slovenskom meste Šajdíkove Humence, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

GASS GOLF Penati

GASS GOLF Penati

Ubytovanie (Dovolenkové domy) GASS GOLF Penati. Ubytovacie zariadenie GASS GOLF Penati sa nachádza v obci Šajdíkove Humence a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie GASS GOLF Penati sa nachádza v slovenskom meste Šajdíkove Humence, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 1.C

Apartmán 1.C

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 1.C. Located in Šajdíkove Humence in the Trnavský kraj region, Apartmán 1.C features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmán 1.C sa nachádza v slovenskom meste Šajdíkove Humence, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Golfballs

Apartmán Golfballs

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Golfballs. Apartmán Golfballs sa nachádza v obci Šajdíkove Humence a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmán Golfballs sa nachádza v slovenskom meste Šajdíkove Humence, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Šajdíkove Humence

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Šajdíkove Humence. Mesto Šajdíkove Humence je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.