Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šaľa

V slovenskom meste Šaľa máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Šaľa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Šaľa

G&G penzion

7,6

G&G penzion

Ubytovanie (Penzión) G&G penzion. G&G penzión sa nachádza v Šali. Počas pobytu v tomto penzióne môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie G&G penzion sa nachádza v slovenskom meste Šaľa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Centrál Šaľa

7,5

Hotel Centrál Šaľa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrál Šaľa. Hotel Centrál Šaľa s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto sa nachádza v meste Šaľa. Ponúka službu nonstop recepcie a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Centrál Šaľa sa nachádza v slovenskom meste Šaľa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Maro

Apartmán Maro

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Maro. Set in Šaľa, Apartmán Maro features accommodation with a balcony and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartmán Maro sa nachádza v slovenskom meste Šaľa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Šaľa

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Šaľa. Mesto Šaľa je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.