Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Senec

V slovenskom meste Senec máme celkom 39 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Senec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Senec

Galéria šťastie

9,7

Galéria šťastie

Ubytovanie (Apartmán) Galéria šťastie. Ubytovacie zariadenie Galéria šťastie sa nachádza v Senci, len 600 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Galéria šťastie sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lake House Senec

9,7

Lake House Senec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lake House Senec. Ubytovacie zariadenie Lake House Senec sa nachádza v Senci 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka bar a terasu. Ubytovanie Lake House Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Marathon

9,6

Hotel Marathon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Marathon. Štýlový hotel Marathon sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Senec a ponúka à la carte reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Hotel Marathon sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Sun Lakes

9,6

Apartment Sun Lakes

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sun Lakes. Ubytovanie Apartment Sun Lakes sa nachádza v Senci. Hostia tu majú k dispozícii klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie Apartment Sun Lakes sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

TopSenec-Lakeside Home

9,5

TopSenec-Lakeside Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) TopSenec-Lakeside Home. Ubytovacie zariadenie TopSenec-Lakeside Home sa nachádza v Senci a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, súkromnú pláž a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie TopSenec-Lakeside Home sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Appartment Turecka, Senec

9,4

Appartment Turecka, Senec

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Turecka, Senec. Appartment Turecka, Senec, sa nachádza v Senci, 1,7 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Appartment Turecka, Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Dolfi, Senec

9,4

Apartment Dolfi, Senec

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dolfi, Senec. Ubytovanie Apartment Dolfi, Senec sa nachádza v Senci a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie Apartment Dolfi, Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH

9,4

Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH. Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH sa nachádza v Senci v Bratislavskom kraji a ponúka balkón, súkromné parkovisko dostupné priamo na mieste a... Ubytovanie Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány pri vstupe do Aquaparku

9,3

Apartmány pri vstupe do Aquaparku

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pri vstupe do Aquaparku. Apartmány pri vstupe do Aquaparku sa nachádzajú v Senci, v blízkosti aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Apartmány pri vstupe do Aquaparku sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Family house in Senec - close to Bratislava

9,2

Family house in Senec - close to Bratislava

Ubytovanie (Vily) Family house in Senec - close to Bratislava. Ubytovacie zariadenie Family house in Senec - close to Bratislava sa nachádza v Senci, 1,7 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Family house in Senec - close to Bratislava sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Senec vilka na jazere

9

Senec vilka na jazere

Ubytovanie (Apartmán) Senec vilka na jazere. Ubytovacie zariadenie Senec vilka na jazere sa nachádza asi 600 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka výhľad na jazero, súkromnú pláž a balkón. Ubytovanie Senec vilka na jazere sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatky na vode Senec

9

Chatky na vode Senec

Ubytovanie (Apartmán) Chatky na vode Senec. Chatky na vode sa nachádzajú v Senci, neďaleko aquaparku Aquathermal Senec, a ponúkajú terasu. Ubytovanie Chatky na vode Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Koliba

8,9

Hotel Koliba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koliba. Hotel Koliba v štýle tradičnej slovenskej koliby sa nachádza 150 metrov od brehu jazera a len 30 minút jazdy od centra Bratislavy. Ubytovanie Hotel Koliba sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány na vode Senec

8,9

Apartmány na vode Senec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány na vode Senec. Ubytovacie zariadenie Apartmány na vode Senec sa nachádza v Senci, 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec a disponuje terasou. Ubytovanie Apartmány na vode Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec

8,8

Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec

Ubytovanie (Apartmán) Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec. Ubytovacie zariadenie Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec sa nachádza v Senci len 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bora Bora na Slnečných jazerách

8,7

Bora Bora na Slnečných jazerách

Ubytovanie (Apartmán) Bora Bora na Slnečných jazerách. Ubytovacie zariadenie Bora Bora na Slnečných jazerách s terasou sa nachádza v Senci, 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Bora Bora na Slnečných jazerách sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Sipeky

8,6

Villa Sipeky

Ubytovanie (Penzión) Villa Sipeky. Rodinou prevádzkovaný penzión Villa Sipeky je ľahko dostupný z diaľnice a nachádza sa 5 minút chôdze od centra mesta Senec. Ubytovanie Villa Sipeky sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bora Bora na Slnečných jazerách

8,6

Bora Bora na Slnečných jazerách

Ubytovanie (Apartmán) Bora Bora na Slnečných jazerách. Ubytovacie zariadenie Bora Bora na Slnečných jazerách sa nachádza v Senci, neďaleko aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Bora Bora na Slnečných jazerách sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motel Senec

8,5

Motel Senec

Ubytovanie (Motel) Motel Senec. Motel Senec sa nachádza 1 km od Aquaparku Senec a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Ubytovanie Motel Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Nostalgia

8,4

Hotel Nostalgia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Nostalgia. Hotel Nostalgia sa nachádza v Senci, 1,1 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, súkromným parkoviskom, barom a terasou. Ubytovanie Hotel Nostalgia sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión SENEC

8,3

Penzión SENEC

Ubytovanie (Penzión) Penzión SENEC. Tento penzión situovaný pri Slnečných jazerách v Senci ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a útulnú reštauráciu vo vidieckom štýle. Ubytovanie Penzión SENEC sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Dolphin

8,3

Hotel Dolphin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dolphin. Hotel Dolphin v Senci sa nachádza pri Aquaparku Senec a ponúka krytý bazén, fitness vybavenie, výbornú slovenskú kuchyňu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Hotel Dolphin sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Jane

8,3

Apartment Jane

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jane. Klimatizovaný Apartmán Jane sa nachádza v Senci a má priestrannú slnečnú terasu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Jane sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata TARGET Senec

8,3

Chata TARGET Senec

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata TARGET Senec. Chata Target Senec sa nachádza 1,4 km od aquaparku Aquathermal Senec a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chata TARGET Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Village Senec

8,2

Holiday Village Senec

Ubytovanie (Dovolenkový park) Holiday Village Senec. Tento hotel sa nachádza v severnej časti Slnečných jazier v Senci a ponúka ihrisko na plážový volejbal, tenisové kurty i vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Holiday Village Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Garni Hotel Cosmopolitan

8,2

Garni Hotel Cosmopolitan

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel Cosmopolitan. Ubytovanie sa nachádza v Senci, pár krokov od Slnečných jazier. Nájdete tu reštauráciu, bar, terasu a recepciu otvorenú 24 hodín denne. Ubytovanie Garni Hotel Cosmopolitan sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Škorpión

8

Penzion Škorpión

Ubytovanie (Penzión) Penzion Škorpión. Penzión Škorpión sa nachádza 500 metrov od Slnečných jazier, 600 metrov od Hlbokého jazera a 30 km od Bratislavy. Ubytovanie Penzion Škorpión sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Senec Lake & Aqua Resort

7,9

Hotel Senec Lake & Aqua Resort

Ubytovanie (Hotel) Hotel Senec Lake & Aqua Resort. Tento moderný hotel sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier v Senci, a má vlastnú pláž pri jazere. Ubytovanie Hotel Senec Lake & Aqua Resort sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Puerto Doas

7,9

Puerto Doas

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Puerto Doas. Puerto Doas sa nachádza v Senci, 1,8 km od Aquathermal Senec. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko priamo na... Ubytovanie Puerto Doas sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Sun

7,8

Hotel Sun

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sun. Tento moderný hotel je vzdialený 50 metrov od brehov Slnečných jazier. Ubytovanie Hotel Sun sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HOTEL ZELENÝ DVOR

7,7

HOTEL ZELENÝ DVOR

Ubytovanie (Hotel) HOTEL ZELENÝ DVOR. HOTEL ZELENÝ DVOR s reštauráciou, záhradou a terasou sa nachádza 1,8 km od centra Senca, 2 km od aquaparku a 600 metrov od jazera. Ubytovanie HOTEL ZELENÝ DVOR sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Triomint

7,7

Chata Triomint

Ubytovanie (Penzión) Chata Triomint. Chata Triomint sa nachádza v Senci, 2,8 km od vodného parku Aquathermal Senec. Ubytovanie Chata Triomint sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Living Park Logistic Senec

7,2

Living Park Logistic Senec

Ubytovanie (Hostel) Living Park Logistic Senec. Ubytovacie zariadenie Living Park Logistic Senec sa nachádza v Senci, 6 km od aquaparku Aquathermal Senec, a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou... Ubytovanie Living Park Logistic Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Zátoka

7,1

Hotel Zátoka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zátoka. Hotel Zátoka sa nachádza v rušnom letovisku na Slnečných jazerách v Senci, 20 km severovýchodne od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Zátoka sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Hotel Relax

7,1

Wellness Hotel Relax

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Relax. Hotel Wellness Relax sa nachádza v Senci, 800 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka súkromnú pláž. Všetky izby sú vybavené LCD TV. Ubytovanie Wellness Hotel Relax sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Severka

6,7

Chata Severka

Ubytovanie (Privát) Chata Severka. Chata Severka sa nachádza na severnom pobreží Slnečných jazier, 25 km od Bratislavy. Jazero je vzdialené 30 metrov. Ubytovanie Chata Severka sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ROMANTIC ♥♥ Lagoon Overwater Villas

6,2

ROMANTIC ♥♥ Lagoon Overwater Villas

Ubytovanie (Vily) ROMANTIC ♥♥ Lagoon Overwater Villas. Ubytovacie zariadenie ROMANTIC ♥♥ Lagoon Overwater Villas s výhľadom na jazero sa nachádza v Senci a ponúka ubytovanie, reštauráciu, záhradu a terasu. Ubytovanie ROMANTIC ♥♥ Lagoon Overwater Villas sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Labuť

6,1

Labuť

Ubytovanie (Penzión) Labuť. Ubytovacie zariadenie Labuť sa nachádza v Senci, 1,3 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Labuť sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Casa Jana Slovakia

Casa Jana Slovakia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Jana Slovakia. Ubytovacie zariadenie Casa Jana Slovakia sa nachádza v Senci a ponúka záhradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa Jana Slovakia sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Senec, apartmán na vode

Senec, apartmán na vode

Ubytovanie (Apartmán) Senec, apartmán na vode. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Senec, apartmán na vode is located in Senec. The property is 500 metres from Aquathermal Senec. Ubytovanie Senec, apartmán na vode sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Oli apartmens Senec

Oli apartmens Senec

Ubytovanie (Apartmán) Oli apartmens Senec. Ubytovacie zariadenie Oli apartmens Senec sa nachádza v Senci len 1,6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Oli apartmens Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Revon Business apartments

Revon Business apartments

Ubytovanie (Apartmán) Revon Business apartments. Revon Bussines apartments, a property with a bar and a terrace, is situated in Senec, 600 metres from Aquathermal Senec. Ubytovanie Revon Business apartments sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Senec

Apartman Senec

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Senec. Featuring city views, Apartman Senec provides accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Aquathermal Senec. Ubytovanie Apartman Senec sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment MINT

Apartment MINT

Ubytovanie (Apartmány) Apartment MINT. Ubytovanie Apartment MINT sa nachádza v Senci, 1,4 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartment MINT sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán s terasou

Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s terasou. Apartmán s terasou is located in Senec. Set 1.8 km from Aquathermal Senec, the property offers a terrace and free private parking. Ubytovanie Apartmán s terasou sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman s balkónom

Apartman s balkónom

Ubytovanie (Apartmán) Apartman s balkónom. Apartman s balkónom is situated in Senec. Featuring complimentary private parking, the apartment is 1.8 km from Aquathermal Senec. Ubytovanie Apartman s balkónom sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Senec Gardens

Apartmán Senec Gardens

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Senec Gardens. Apartmán Senec Gardens sa nachádza v Senci v Bratislavskom kraji a ponúka terasu a výhľad na jazero. Ubytovanie Apartmán Senec Gardens sa nachádza v slovenskom meste Senec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Senec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 39 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Senec. Mesto Senec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.