Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sihelné

V slovenskom meste Sihelné máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Sihelné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Sihelné

Apartmány Rožec

9,7

Apartmány Rožec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Rožec. Apartmány Rožec sa nachádzajú v obci Sihelné v Žilinskom kraji a ponúkajú terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmány Rožec sa nachádza v slovenskom meste Sihelné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Koliba Ski Grúniky

8,8

Koliba Ski Grúniky

Ubytovanie (Penzión) Koliba Ski Grúniky. Koliba Ski Grúniky sa nachádza v obci Sihelné a ponúka výhľad na hory. V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Koliba Ski Grúniky sa nachádza v slovenskom meste Sihelné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pod pilskom

7,8

Chata pod pilskom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pod pilskom. Ubytovanie Chata pod pilskom sa nachádza v obci Sihelné, 50 km od obce Oravice. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou ubytovania je vírivka a sauna. Ubytovanie Chata pod pilskom sa nachádza v slovenskom meste Sihelné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Sihelné

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Sihelné. Mesto Sihelné je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.