Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sliač

V slovenskom meste Sliač máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Sliač

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Sliač

Villa Golf

9,3

Villa Golf

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Golf. Vila Golf sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač a k dispozícii máte veľkú záhradu a sezónny bazén so slanou vodou. Ubytovanie Villa Golf sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kaskady

9,3

Hotel Kaskady

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaskady. Wellness a kongresový hotel Kaskády sa nachádza na úpätí Kremnických vrchov v obci Sliač - Sielnica, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom. Ubytovanie Hotel Kaskady sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Green

9

Villa Green

Ubytovanie (Hotel) Villa Green. Moderná vila Green sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač. Ubytovanie Villa Green sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión na Rožku

8,5

Penzión na Rožku

Ubytovanie (Penzión) Penzión na Rožku. Penzión Na Rožku sídli v pokojnej lokalite mesta Sliač, 2 km od Kúpeľov Sliač. Ubytovanie Penzión na Rožku sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na súkromí

7,8

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie na súkromí. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v mestečku Sliač v Banskobystrickom kraji a ponúka vám gril a terasu. Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tri Duby Golf Penzión

Tri Duby Golf Penzión

Ubytovanie (Penzión) Tri Duby Golf Penzión. Among the various facilities of this property are a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytovanie Tri Duby Golf Penzión sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Sliač

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Sliač. Mesto Sliač je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.