Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sliač

V slovenskom meste Sliač máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Sliač

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Sliač

Villa Golf

9,3

Villa Golf

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Golf. Vila Golf sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač a k dispozícii máte veľkú záhradu a sezónny bazén so slanou vodou. Ubytovanie Villa Golf sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Kaskady

9,3

Hotel Kaskady

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaskady. Wellness a kongresový hotel Kaskády sa nachádza na úpätí Kremnických vrchov v obci Sliač - Sielnica, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom. Ubytovanie Hotel Kaskady sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Green

9

Villa Green

Ubytovanie (Hotel) Villa Green. Moderná vila Green sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač. Ubytovanie Villa Green sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión na Rožku

8,5

Penzión na Rožku

Ubytovanie (Penzión) Penzión na Rožku. Penzión Na Rožku sídli v pokojnej lokalite mesta Sliač, 2 km od Kúpeľov Sliač. Ubytovanie Penzión na Rožku sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie na súkromí

7,8

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie na súkromí. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v mestečku Sliač v Banskobystrickom kraji a ponúka vám gril a terasu. Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tri Duby Golf Penzión

Tri Duby Golf Penzión

Ubytovanie (Penzión) Tri Duby Golf Penzión. Among the various facilities of this property are a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytovanie Tri Duby Golf Penzión sa nachádza v slovenskom meste Sliač, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Sliač

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Sliač. Mesto Sliač je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.