Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slovenská ľupča

V slovenskom meste Slovenská ľupča máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Slovenská ľupča

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Slovenská ľupča

Mníchov dvor

9,3

Mníchov dvor

Ubytovanie (Penzión) Mníchov dvor. Penzión Mníchov dvor sa nachádza v Slovenskej Ľupči a ponúka vám bezplatné Wi-Fi vo všetkých svojich priestoroch. Ubytovanie Mníchov dvor sa nachádza v slovenskom meste Slovenská ľupča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Žrebčín Mlynčok

9,2

Žrebčín Mlynčok

Ubytovanie (Apartmány) Žrebčín Mlynčok. Ubytovacie zariadenie Žrebčín Mlynčok sa nachádza v Slovenskej Ľupči a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, barom, grilom a terasou. Ubytovanie Žrebčín Mlynčok sa nachádza v slovenskom meste Slovenská ľupča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maria

8,1

Apartment Maria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maria. Ubytovacie zariadenie Apartment Maria sa nachádza v obci Slovenská Ľupča a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartment Maria sa nachádza v slovenskom meste Slovenská ľupča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Slovenská ľupča

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Slovenská ľupča. Mesto Slovenská ľupča je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.