Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slovenský Grob

V slovenskom meste Slovenský Grob máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Slovenský Grob

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Slovenský Grob

Ubytovanie u martina

9,4

Ubytovanie u martina

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytovanie u martina. Ubytovanie u martina sa nachádza v Slovenskom Grobe, 18 km od Bratislavy. Ubytovanie Ubytovanie u martina sa nachádza v slovenskom meste Slovenský Grob, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Grobský Dvor

8,9

Penzión Grobský Dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Grobský Dvor. Penzión Grobský Dvor sa nachádza v Pezinku, 16 km od Bratislavy a ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Na mieste môžete navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Penzión Grobský Dvor sa nachádza v slovenskom meste Slovenský Grob, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Husacina&Penzión Karolína

Husacina&Penzión Karolína

Ubytovanie (Penzión) Husacina&Penzión Karolína. Penzión Husacina&Penzión Karolína sa nachádza v Slovenskom Grobe a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. V penzióne nájdu hostia terasu a bar. Ubytovanie Husacina&Penzión Karolína sa nachádza v slovenskom meste Slovenský Grob, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Slovenský Grob

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Slovenský Grob. Mesto Slovenský Grob je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.