Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Smolenice

V slovenskom meste Smolenice máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Smolenice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Smolenice

Penzión Villa Agnes

9,3

Penzión Villa Agnes

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa Agnes. Penzión Villa Agnes sa nachádza v obci Smolenice a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Penzión Villa Agnes sa nachádza v slovenskom meste Smolenice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Záruby Resort

9

Záruby Resort

Ubytovanie (Horská chata) Záruby Resort. Záruby Resort sa nachádza v Smoleniciach a ponúka bar a terasu. Naskytá sa z neho výhľad na hory a je vzdialený 40 km od Senca. Ubytovanie Záruby Resort sa nachádza v slovenskom meste Smolenice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Jahodnik

Chata Jahodnik

Ubytovanie (Penzión) Chata Jahodnik. Chata Jahodnik sa nachádza v Smoleniciach a ponúka reštauráciu, bezplatné bicykle, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Chata Jahodnik sa nachádza v slovenskom meste Smolenice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Smolenice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Smolenice. Mesto Smolenice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.