Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Snina

V slovenskom meste Snina máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Snina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Snina

Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti

9,9

Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti. Ubytovacie zariadenie Cenovo vhodné ubytovanie v tichej štvrti sa nachádza v Snine. Ubytovanie Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Bystrá

9,2

Hotel Bystrá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystrá. Hotel Bystrá ponúka klimatizované ubytovanie v Snine. Ubytovanie Hotel Bystrá sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Kamei

8,2

Hotel Kamei

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kamei. Hotel Kamei sa nachádza v tichom prostredí rekreačnej oblasti Sninské rybníky, 3 km od mesta Snina a 10 km od vrchu Sninský kameň. Ubytovanie Hotel Kamei sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bomba Ubytko

Bomba Ubytko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bomba Ubytko. Bomba Ubytko is situated in Snina. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home is equipped with a flat-screen TV, 3 bedrooms and a living room. Ubytovanie Bomba Ubytko sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán TRIGA

Apartmán TRIGA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán TRIGA. Apartmán TRIGA is situated in Snina. Complimentary WiFi is offered. The apartment comes with a flat-screen TV and a living room. Ubytovanie Apartmán TRIGA sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motorest Milka

Motorest Milka

Ubytovanie (Penzión) Motorest Milka. Motorest Milka in Snina provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is offered. Ubytovanie Motorest Milka sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Minos

Penzión Minos

Ubytovanie (Penzión) Penzión Minos. Penzión Minos sa nachádza v Snine a ponúka bar. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Minos sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Snina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Snina. Mesto Snina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.