Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Snina

V slovenskom meste Snina máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Snina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Snina

Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti

9,9

Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti. Ubytovacie zariadenie Cenovo vhodné ubytovanie v tichej štvrti sa nachádza v Snine. Ubytovanie Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bystrá

9,2

Hotel Bystrá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystrá. Hotel Bystrá ponúka klimatizované ubytovanie v Snine. Ubytovanie Hotel Bystrá sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kamei

8,2

Hotel Kamei

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kamei. Hotel Kamei sa nachádza v tichom prostredí rekreačnej oblasti Sninské rybníky, 3 km od mesta Snina a 10 km od vrchu Sninský kameň. Ubytovanie Hotel Kamei sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bomba Ubytko

Bomba Ubytko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bomba Ubytko. Bomba Ubytko is situated in Snina. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home is equipped with a flat-screen TV, 3 bedrooms and a living room. Ubytovanie Bomba Ubytko sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán TRIGA

Apartmán TRIGA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán TRIGA. Apartmán TRIGA is situated in Snina. Complimentary WiFi is offered. The apartment comes with a flat-screen TV and a living room. Ubytovanie Apartmán TRIGA sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motorest Milka

Motorest Milka

Ubytovanie (Penzión) Motorest Milka. Motorest Milka in Snina provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is offered. Ubytovanie Motorest Milka sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Minos

Penzión Minos

Ubytovanie (Penzión) Penzión Minos. Penzión Minos sa nachádza v Snine a ponúka bar. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Minos sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bomba Ubytko

Bomba Ubytko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bomba Ubytko. Featuring accommodation with a balcony, Bomba Ubytko is set in Snina. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Bomba Ubytko sa nachádza v slovenskom meste Snina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Snina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Snina. Mesto Snina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.