Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Špania Dolina

V slovenskom meste Špania Dolina máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Špania Dolina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Špania Dolina

Apartman Ema

9,7

Apartman Ema

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Ema. Apartmán Ema sa nachádza v centre obce Špania Dolina, 3 km chôdze od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartman Ema sa nachádza v slovenskom meste Špania Dolina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Spanka

9,2

Drevenica Spanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Spanka. Derevenica Španka sa nachádza na okraji lesa v Národnom parku Nízke Tatry v Španej Doline. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Ubytovanie Drevenica Spanka sa nachádza v slovenskom meste Špania Dolina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Klopacka

8,6

Penzion Klopacka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Klopacka. Penzion Klopačka sa nachádza v centre baníckej obce Špania Dolina v historickej baníckej budove z 15. storočia. Ubytovanie Penzion Klopacka sa nachádza v slovenskom meste Špania Dolina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Špania Dolina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Špania Dolina. Mesto Špania Dolina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.