Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Belá

V slovenskom meste Spišská Belá máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišská Belá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišská Belá

Apartmán Belá

9,3

Apartmán Belá

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Belá. Apartmán Belá sa nachádza v Spišskej Belej a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Apartmán Belá sa nachádza v slovenskom meste Spišská Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

V Penzión

9,1

V Penzión

Ubytovanie (Penzión) V Penzión. V Penzión sa nachádza v Spišskej Belej. Ponúka bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie V Penzión sa nachádza v slovenskom meste Spišská Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

G Penzion

7,8

G Penzion

Ubytovanie (Penzión) G Penzion. G Penzion sa nachádza v Spišskej Belej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, barom, záhradou a terasou. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie G Penzion sa nachádza v slovenskom meste Spišská Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišská Belá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišská Belá. Mesto Spišská Belá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.