Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Stará Ves

V slovenskom meste Spišská Stará Ves máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišská Stará Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišská Stará Ves

Guest House Tri Koruny

9,8

Guest House Tri Koruny

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tri Koruny. Ubytovanie Guest House Tri Koruny sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka reštauráciu, spoločný salónik, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Guest House Tri Koruny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Drevenica Pieniny

9,6

Chata Drevenica Pieniny

Ubytovanie (Horská chata) Chata Drevenica Pieniny. Chata Drevenica Pieniny so záhradou sa nachádza v Spišskej Starej Vsi v Prešovskom kraji. V horskej chate môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Drevenica Pieniny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Kenka

9,5

Apartmany Kenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kenka. Apartmány Kenka sa nachádzajú v Spišskej Starej Vsi, 30 km od obce Tatranská Bukovina (Bukowina Tatrzańska). Ubytovanie Apartmany Kenka sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Diana

9,5

Penzion Diana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diana. Penzión Diana ponúka ubytovanie v meste Spišská Stará Ves. Všetky izby sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Diana sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Roal Pieniny

8,9

Penzión Roal Pieniny

Ubytovanie (Penzión) Penzión Roal Pieniny. Penzión Roal Pieniny sa nachádza v centre Spišskej Starej Vsi, 7 km od Národného parku Pieniny. Ubytovanie Penzión Roal Pieniny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión NOVA

8,9

Penzión NOVA

Ubytovanie (Penzión) Penzión NOVA. Penzión NOVA v Spišskej Starej Vsi ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a barom. Ubytovanie Penzión NOVA sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Antiqua Villa

8,8

Penzión Antiqua Villa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Antiqua Villa. Penzión Antiqua Villa sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka záhradu. K dispozícii je aj terasa. Hostia tu nájdu spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Antiqua Villa sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Anna Pieniny

8,7

Penzión Anna Pieniny

Ubytovanie (Penzión) Penzión Anna Pieniny. Tento penzión ponúka ubytovanie v 5 izbách, altánok, gril, hojdačku, detské hračky a úschovňu bicyklov a lyží. Ubytovanie Penzión Anna Pieniny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Korzo

8,7

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka záhradu a terasu. Hostia môžu využívať gril, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Eland

8,6

Penzión Eland

Ubytovanie (Penzión) Penzión Eland. Penzión Eland sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzión Eland sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Spišská Stará Ves

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišská Stará Ves. Mesto Spišská Stará Ves je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.