Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Stará Ves

V slovenskom meste Spišská Stará Ves máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišská Stará Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišská Stará Ves

Guest House Tri Koruny

9,8

Guest House Tri Koruny

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tri Koruny. Ubytovanie Guest House Tri Koruny sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka reštauráciu, spoločný salónik, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Guest House Tri Koruny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Drevenica Pieniny

9,6

Chata Drevenica Pieniny

Ubytovanie (Horská chata) Chata Drevenica Pieniny. Chata Drevenica Pieniny so záhradou sa nachádza v Spišskej Starej Vsi v Prešovskom kraji. V horskej chate môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Drevenica Pieniny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Kenka

9,5

Apartmany Kenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kenka. Apartmány Kenka sa nachádzajú v Spišskej Starej Vsi, 30 km od obce Tatranská Bukovina (Bukowina Tatrzańska). Ubytovanie Apartmany Kenka sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Diana

9,5

Penzion Diana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diana. Penzión Diana ponúka ubytovanie v meste Spišská Stará Ves. Všetky izby sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Diana sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Roal Pieniny

8,9

Penzión Roal Pieniny

Ubytovanie (Penzión) Penzión Roal Pieniny. Penzión Roal Pieniny sa nachádza v centre Spišskej Starej Vsi, 7 km od Národného parku Pieniny. Ubytovanie Penzión Roal Pieniny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión NOVA

8,9

Penzión NOVA

Ubytovanie (Penzión) Penzión NOVA. Penzión NOVA v Spišskej Starej Vsi ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a barom. Ubytovanie Penzión NOVA sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Anna Pieniny

8,7

Penzión Anna Pieniny

Ubytovanie (Penzión) Penzión Anna Pieniny. Tento penzión ponúka ubytovanie v 5 izbách, altánok, gril, hojdačku, detské hračky a úschovňu bicyklov a lyží. Ubytovanie Penzión Anna Pieniny sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Korzo

8,7

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka záhradu a terasu. Hostia môžu využívať gril, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Eland

8,6

Penzión Eland

Ubytovanie (Penzión) Penzión Eland. Penzión Eland sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzión Eland sa nachádza v slovenskom meste Spišská Stará Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišská Stará Ves

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišská Stará Ves. Mesto Spišská Stará Ves je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.