Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišské Hanušovce

V slovenskom meste Spišské Hanušovce máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišské Hanušovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišské Hanušovce

Vila Janka

9,4

Vila Janka

Ubytovanie (Apartmány) Vila Janka. Vila Janka sa nachádza na úpätí pohoria Pieniny v obci Spišské Hanušovce. Ubytovanie Vila Janka sa nachádza v slovenskom meste Spišské Hanušovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Kastiel Hanus

9,2

Penzión Kastiel Hanus

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kastiel Hanus. Penzión Kaštiel Hanus sa nachádza v obci Spišské Hanušovce a sídli v klasicistickom zámku z 19. storočia. Ubytovanie Penzión Kastiel Hanus sa nachádza v slovenskom meste Spišské Hanušovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ubytovanielucka

ubytovanielucka

Ubytovanie (Apartmán) ubytovanielucka. Situated in Spišské Hanušovce in the Prešovský kraj region, ubytovanielucka has a terrace and garden views. Ubytovanie ubytovanielucka sa nachádza v slovenskom meste Spišské Hanušovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišské Hanušovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišské Hanušovce. Mesto Spišské Hanušovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.