Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišské Hanušovce

V slovenskom meste Spišské Hanušovce máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišské Hanušovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišské Hanušovce

Vila Janka

9,4

Vila Janka

Ubytovanie (Apartmány) Vila Janka. Vila Janka sa nachádza na úpätí pohoria Pieniny v obci Spišské Hanušovce. Ubytovanie Vila Janka sa nachádza v slovenskom meste Spišské Hanušovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Kastiel Hanus

9,2

Penzión Kastiel Hanus

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kastiel Hanus. Penzión Kaštiel Hanus sa nachádza v obci Spišské Hanušovce a sídli v klasicistickom zámku z 19. storočia. Ubytovanie Penzión Kastiel Hanus sa nachádza v slovenskom meste Spišské Hanušovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Goralské chalupy

Goralské chalupy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Goralské chalupy. Goralské chalupy is set in Spišské Hanušovce and offers a bar, a tennis court and a terrace. Ubytovanie Goralské chalupy sa nachádza v slovenskom meste Spišské Hanušovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišské Hanušovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišské Hanušovce. Mesto Spišské Hanušovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.