Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišské Podhradie

V slovenskom meste Spišské Podhradie máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišské Podhradie

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišské Podhradie

Penzion Chalupka II

9,6

Penzion Chalupka II

Ubytovanie (Penzión) Penzion Chalupka II. Penzión Chalupka II so záhradou sa nachádza v Spišskom Podhradí. Vo všetkých izbách nájdete kuchyňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Chalupka II sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Chalupka

9,6

Penzion Chalupka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Chalupka. Penzión Chalúpka sa nachádza v pokojnej oblasti Spišského Podhradia, 1 km od Spišského hradu. Dom má terasu s grilom a ponúka krásny výhľad na hrad. Ubytovanie Penzion Chalupka sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terasa

9,6

Terasa

Ubytovanie (Apartmán) Terasa. Apartmán Terasa sa nachádza v Spišskom Podhradí a ponúka ubytovanie s terasou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na... Ubytovanie Terasa sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion St. Martin

9,4

Penzion St. Martin

Ubytovanie (Penzión) Penzion St. Martin. Penzión St. Martin sa nachádza v centre Spišskej Kapituly, zapísanej na zozname UNESCO a ponúka výhľad na Spišský hrad, záhradu, bar a reštauráciu na... Ubytovanie Penzion St. Martin sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Ranch FAH

9

Penzion Ranch FAH

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Ranch FAH. Penzión Ranch FAH sa nachádza 1 km od Spišského hradu. Ponúka ubytovanie na farme s bezplatným Wi-Fi, terasou a detským ihriskom priamo v areáli. Ubytovanie Penzion Ranch FAH sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Kastelana

8,9

Ubytovanie u Kastelana

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie u Kastelana. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u Kastelána sa nachádza v Spišskom Podhradí, 5 minút jazdy od Spišského hradu. Jeho súčasťou je reštaurácia s terasou. Ubytovanie Ubytovanie u Kastelana sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Dreveník

8,6

Penzion Dreveník

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dreveník. Penzión Dreveník sa nachádza v Spišskom Podhradí a má reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Penzion Dreveník sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motorest Branisko

8,3

Motorest Branisko

Ubytovanie (Chata v prírode) Motorest Branisko. Motorest Branisko sa nachádza v obci Korytné a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Motorest Branisko sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistika ubytovňa sivá brada

8,2

Turistika ubytovňa sivá brada

Ubytovanie (Penzión) Turistika ubytovňa sivá brada. Turistika ubytovňa sivá brada sa nachádza v Spišskom Podhradí a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Turistika ubytovňa sivá brada sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A+S Penzion Podzamok

8,1

A+S Penzion Podzamok

Ubytovanie (Penzión) A+S Penzion Podzamok. Penzión A+S Podzámok sa nachádza v historickom meste Spišské Podhradie, priamo pod Spišským hradom, ktorý je zapísaný na Zozname svetového dedičstva... Ubytovanie A+S Penzion Podzamok sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Spišské Podhradie

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišské Podhradie. Mesto Spišské Podhradie je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.