Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišské Podhradie

V slovenskom meste Spišské Podhradie máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišské Podhradie

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišské Podhradie

Penzion Chalupka II

9,6

Penzion Chalupka II

Ubytovanie (Penzión) Penzion Chalupka II. Penzión Chalupka II so záhradou sa nachádza v Spišskom Podhradí. Vo všetkých izbách nájdete kuchyňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Chalupka II sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Chalupka

9,6

Penzion Chalupka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Chalupka. Penzión Chalúpka sa nachádza v pokojnej oblasti Spišského Podhradia, 1 km od Spišského hradu. Dom má terasu s grilom a ponúka krásny výhľad na hrad. Ubytovanie Penzion Chalupka sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Terasa

9,6

Terasa

Ubytovanie (Apartmán) Terasa. Apartmán Terasa sa nachádza v Spišskom Podhradí a ponúka ubytovanie s terasou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na... Ubytovanie Terasa sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion St. Martin

9,4

Penzion St. Martin

Ubytovanie (Penzión) Penzion St. Martin. Penzión St. Martin sa nachádza v centre Spišskej Kapituly, zapísanej na zozname UNESCO a ponúka výhľad na Spišský hrad, záhradu, bar a reštauráciu na... Ubytovanie Penzion St. Martin sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Kastelana

8,9

Ubytovanie u Kastelana

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie u Kastelana. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u Kastelána sa nachádza v Spišskom Podhradí, 5 minút jazdy od Spišského hradu. Jeho súčasťou je reštaurácia s terasou. Ubytovanie Ubytovanie u Kastelana sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Dreveník

8,6

Penzion Dreveník

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dreveník. Penzión Dreveník sa nachádza v Spišskom Podhradí a má reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Penzion Dreveník sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motorest Branisko

8,3

Motorest Branisko

Ubytovanie (Chata v prírode) Motorest Branisko. Motorest Branisko sa nachádza v obci Korytné a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Motorest Branisko sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Turistika ubytovňa sivá brada

8,2

Turistika ubytovňa sivá brada

Ubytovanie (Penzión) Turistika ubytovňa sivá brada. Turistika ubytovňa sivá brada sa nachádza v Spišskom Podhradí a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Turistika ubytovňa sivá brada sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

A+S Penzion Podzamok

8,1

A+S Penzion Podzamok

Ubytovanie (Penzión) A+S Penzion Podzamok. Penzión A+S Podzámok sa nachádza v historickom meste Spišské Podhradie, priamo pod Spišským hradom, ktorý je zapísaný na Zozname svetového dedičstva... Ubytovanie A+S Penzion Podzamok sa nachádza v slovenskom meste Spišské Podhradie, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišské Podhradie

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišské Podhradie. Mesto Spišské Podhradie je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.