Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišský Štiavnik

V slovenskom meste Spišský Štiavnik máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štiavnik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišský Štiavnik

Hobití dom

9,8

Hobití dom

Ubytovanie (Apartmán) Hobití dom. Ubytovacie zariadenie Hobití dom sa nachádza v Spišskom Štiavniku v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom na jazero. Ubytovanie Hobití dom sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štiavnik, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ranch pod lesom Slovensky Raj

9,5

Ranch pod lesom Slovensky Raj

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ranch pod lesom Slovensky Raj. Ubytovanie Ranch pod lesom Slovensky Raj sa nachádza v Spišskom Štiavniku, 11 km od Popradu. Ponúka vám bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ranch pod lesom Slovensky Raj sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štiavnik, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Slovenský Raj

8

Privat Slovenský Raj

Ubytovanie (Privát) Privat Slovenský Raj. Privát Slovenský Raj v Spišskom Štiavniku ponúka priestor na grilovanie a úschovňu lyží. Ubytovanie Privat Slovenský Raj sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štiavnik, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štiavnik

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišský Štiavnik. Mesto Spišský Štiavnik je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.