Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišský Štiavnik

V slovenskom meste Spišský Štiavnik máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štiavnik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišský Štiavnik

Hobití dom

9,8

Hobití dom

Ubytovanie (Apartmán) Hobití dom. Ubytovacie zariadenie Hobití dom sa nachádza v Spišskom Štiavniku v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom na jazero. Ubytovanie Hobití dom sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štiavnik, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ranch pod lesom Slovensky Raj

9,5

Ranch pod lesom Slovensky Raj

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ranch pod lesom Slovensky Raj. Ubytovanie Ranch pod lesom Slovensky Raj sa nachádza v Spišskom Štiavniku, 11 km od Popradu. Ponúka vám bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ranch pod lesom Slovensky Raj sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štiavnik, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Slovenský Raj

8

Privat Slovenský Raj

Ubytovanie (Privát) Privat Slovenský Raj. Privát Slovenský Raj v Spišskom Štiavniku ponúka priestor na grilovanie a úschovňu lyží. Ubytovanie Privat Slovenský Raj sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štiavnik, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štiavnik

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišský Štiavnik. Mesto Spišský Štiavnik je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.