Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišský Štvrtok

V slovenskom meste Spišský Štvrtok máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štvrtok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišský Štvrtok

Studio Katka

9,5

Studio Katka

Ubytovanie (Privát) Studio Katka. Štúdio Katka sa nachádza v Spišskom Štvrtku a ponúka terasu. Ubytovanie Studio Katka sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tomáš Jendrál

9,5

Apartment Tomáš Jendrál

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tomáš Jendrál. Apartmán Tomáš Jendrál sa nachádza v obci Spišský Štvrtok, medzi dvoma národnými parkmi - Slovenským rajom a Tatranským národným parkom. Ubytovanie Apartment Tomáš Jendrál sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Hugo

9,3

Vila Hugo

Ubytovanie (Vila) Vila Hugo. Vila Hugo sa nachádza v Spišskom Štvrtku, 19 km od Popradu. Ponúka ubytovanie s balkónom, výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Hugo sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Natali penzion

8,6

Natali penzion

Ubytovanie (Penzión) Natali penzion. Natali penzión sa nachádza v Spišskom Štvrtku. Ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Izby v penzióne majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Natali penzion sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Restaurant and Pension Stenly

8,4

Restaurant and Pension Stenly

Ubytovanie (Penzión) Restaurant and Pension Stenly. Ubytovacie zariadenie Restaurant and Pension Stenly sa nachádza medzi Národným parkom Vysoké Tatry a Národným parkom Slovenský raj v dedinke Spišský... Ubytovanie Restaurant and Pension Stenly sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štvrtok

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišský Štvrtok. Mesto Spišský Štvrtok je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.