Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišský Štvrtok

V slovenskom meste Spišský Štvrtok máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štvrtok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Spišský Štvrtok

Studio Katka

9,5

Studio Katka

Ubytovanie (Privát) Studio Katka. Štúdio Katka sa nachádza v Spišskom Štvrtku a ponúka terasu. Ubytovanie Studio Katka sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Tomáš Jendrál

9,5

Apartment Tomáš Jendrál

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tomáš Jendrál. Apartmán Tomáš Jendrál sa nachádza v obci Spišský Štvrtok, medzi dvoma národnými parkmi - Slovenským rajom a Tatranským národným parkom. Ubytovanie Apartment Tomáš Jendrál sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Hugo

9,3

Vila Hugo

Ubytovanie (Vila) Vila Hugo. Vila Hugo sa nachádza v Spišskom Štvrtku, 19 km od Popradu. Ponúka ubytovanie s balkónom, výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Hugo sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Natali penzion

8,6

Natali penzion

Ubytovanie (Penzión) Natali penzion. Natali penzión sa nachádza v Spišskom Štvrtku. Ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Izby v penzióne majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Natali penzion sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Restaurant and Pension Stenly

8,4

Restaurant and Pension Stenly

Ubytovanie (Penzión) Restaurant and Pension Stenly. Ubytovacie zariadenie Restaurant and Pension Stenly sa nachádza medzi Národným parkom Vysoké Tatry a Národným parkom Slovenský raj v dedinke Spišský... Ubytovanie Restaurant and Pension Stenly sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dvor pod krikmi

Dvor pod krikmi

Ubytovanie (Kemping) Dvor pod krikmi. Set in Spišský Štvrtok, Dvor pod krikmi offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Dvor pod krikmi sa nachádza v slovenskom meste Spišský Štvrtok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Spišský Štvrtok

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Spišský Štvrtok. Mesto Spišský Štvrtok je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.