Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stará Ľubovňa

V slovenskom meste Stará Ľubovňa máme celkom 12 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Stará Ľubovňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Stará Ľubovňa

Apartment Nina

10

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina. Ubytovacie zariadenie Apartment Nina sa nachádza v Starej Ľubovni a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Alfréd

8,9

Penzión Alfréd

Ubytovanie (Penzión) Penzión Alfréd. Penzión Alfréd je situovaný len 300 metrov od lyžiarskeho areálu Ľubovnianske Kúpele a 10 minút jazdy autom od mesta Stará Ľubovňa s Ľubovnianskym hradom. Ubytovanie Penzión Alfréd sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Koliba

8,8

Chata Koliba

Ubytovanie (Hostel) Chata Koliba. Chata Koliba sa nachádza v Starej Ľubovni, 17 km od Ľubovnianskeho hradu. Ubytovanie Chata Koliba sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Gurmen

8,6

Penzión Gurmen

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gurmen. Penzión Gurmen sa nachádza v centre Starej Ľubovne a ponúka vám vínnu pivnicu, reštauráciu s barom a klimatizované izby. Ubytovanie Penzión Gurmen sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Dinda

8,5

Penzión Dinda

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dinda. Penzión Dinda sa nachádza v Starej Ľubovni, 11 km od Ľubovnianskeho hradu. Ubytovanie Penzión Dinda sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Športové a relaxačné centrum - ŠRC

8,3

Športové a relaxačné centrum - ŠRC

Ubytovanie (Penzión) Športové a relaxačné centrum - ŠRC. Športové a relaxačné centrum-ŠRC ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Starej Ľubovni, 3,7 km od Ľubovnianskeho hradu. Ubytovanie Športové a relaxačné centrum - ŠRC sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión a Reštaurácia u Jeleňa

8,1

Penzión a Reštaurácia u Jeleňa

Ubytovanie (Penzión) Penzión a Reštaurácia u Jeleňa. Penzión a reštaurácia u Jeleňa sa nachádza v historickej budove v Starej Ľubovni. Ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu, bar, terasu, biliard a šípky. Ubytovanie Penzión a Reštaurácia u Jeleňa sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Familia

7,9

Hotel Familia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Familia. Hotel Familia sa nachádza 1 km od centra mesta Stará Ľubovňa a 9 km od lyžiarskeho strediska Litmanová a ponúka ubytovanie so súkromnou kúpeľňou,... Ubytovanie Hotel Familia sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

7,1

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA ĽUBOVŇA. Hotel SOREA ĽUBOVŇA sa nachádza v malebnej doline ľubovnianskych kúpeľov, na mieste, kde hraničí pohorie Spišská Magura s Levočskými vrchmi a 7 km od... Ubytovanie Hotel SOREA ĽUBOVŇA sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreacny dom

Rekreacny dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreacny dom. Rekreačný dom sa nachádza v Malom Lipníku. K dispozícii je gril. Z chaty vás poteší výhľad na rieku a do záhrady. Ubytovanie Rekreacny dom sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Stará Ľubovňa

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Stará Ľubovňa. Mesto Stará Ľubovňa je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.