Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stará Ľubovňa

V slovenskom meste Stará Ľubovňa máme celkom 12 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Stará Ľubovňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Stará Ľubovňa

Apartment Nina

10

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina. Ubytovacie zariadenie Apartment Nina sa nachádza v Starej Ľubovni a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Smaragd a Rubín

9,6

Apartmány Smaragd a Rubín

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Smaragd a Rubín. Apartmány Smaragd a Rubín sa nachádzajú v Starej Ľubovni v prešovskom kraji a ponúkajú balkón, bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Smaragd a Rubín sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modern & sunny studio

9,6

Modern & sunny studio

Ubytovanie (Apartmán) Modern & sunny studio. Ubytovacie zariadenie Modern & sunny studio sa nachádza v meste Stará Ľubovňa v blízkosti Ľubovnianskeho hradu. Ubytovanie Modern & sunny studio sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Alfréd

8,9

Penzión Alfréd

Ubytovanie (Penzión) Penzión Alfréd. Penzión Alfréd je situovaný len 300 metrov od lyžiarskeho areálu Ľubovnianske Kúpele a 10 minút jazdy autom od mesta Stará Ľubovňa s Ľubovnianskym hradom. Ubytovanie Penzión Alfréd sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Koliba

8,8

Chata Koliba

Ubytovanie (Hostel) Chata Koliba. Chata Koliba sa nachádza v Starej Ľubovni, 17 km od Ľubovnianskeho hradu. Ubytovanie Chata Koliba sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Gurmen

8,6

Penzión Gurmen

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gurmen. Penzión Gurmen sa nachádza v centre Starej Ľubovne a ponúka vám vínnu pivnicu, reštauráciu s barom a klimatizované izby. Ubytovanie Penzión Gurmen sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Dinda

8,5

Penzión Dinda

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dinda. Penzión Dinda sa nachádza v Starej Ľubovni, 11 km od Ľubovnianskeho hradu. Ubytovanie Penzión Dinda sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Športové a relaxačné centrum - ŠRC

8,3

Športové a relaxačné centrum - ŠRC

Ubytovanie (Penzión) Športové a relaxačné centrum - ŠRC. Športové a relaxačné centrum-ŠRC ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Starej Ľubovni, 3,7 km od Ľubovnianskeho hradu. Ubytovanie Športové a relaxačné centrum - ŠRC sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión a Reštaurácia u Jeleňa

8,1

Penzión a Reštaurácia u Jeleňa

Ubytovanie (Penzión) Penzión a Reštaurácia u Jeleňa. Penzión a reštaurácia u Jeleňa sa nachádza v historickej budove v Starej Ľubovni. Ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu, bar, terasu, biliard a šípky. Ubytovanie Penzión a Reštaurácia u Jeleňa sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Familia

7,9

Hotel Familia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Familia. Hotel Familia sa nachádza 1 km od centra mesta Stará Ľubovňa a 9 km od lyžiarskeho strediska Litmanová a ponúka ubytovanie so súkromnou kúpeľňou,... Ubytovanie Hotel Familia sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

7,1

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA ĽUBOVŇA. Hotel SOREA ĽUBOVŇA sa nachádza v malebnej doline ľubovnianskych kúpeľov, na mieste, kde hraničí pohorie Spišská Magura s Levočskými vrchmi a 7 km od... Ubytovanie Hotel SOREA ĽUBOVŇA sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreacny dom

Rekreacny dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreacny dom. Rekreačný dom sa nachádza v Malom Lipníku. K dispozícii je gril. Z chaty vás poteší výhľad na rieku a do záhrady. Ubytovanie Rekreacny dom sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Jerevan

Jerevan

Ubytovanie (Apartmán) Jerevan. Boasting garden views, Jerevan features accommodation with a terrace and a balcony, around 2.2 km from Lubovna Castle. Ubytovanie Jerevan sa nachádza v slovenskom meste Stará Ľubovňa, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Stará Ľubovňa

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Stará Ľubovňa. Mesto Stará Ľubovňa je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.