Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Staré Hory

V slovenskom meste Staré Hory máme celkom 11 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Staré Hory

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Staré Hory

Drevenica Inga

9,5

Drevenica Inga

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Inga. Drevenica Inga sa nachádza v Starých Horách a ponúka ubytovanie s balkónom. K dispozícii je aj výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica Inga sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

B&B Sant Bernard

9,5

B&B Sant Bernard

Ubytovanie (Penzión) B&B Sant Bernard. Penzión Sant Bernard v rakúskom štýle sa nachádza v hornatej oblasti obce Turecká, 1 km od lyžiarskeho strediska. Ubytovanie B&B Sant Bernard sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Altenberg

9

Hotel Altenberg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Altenberg. Hotel Altenberg sa nachádza pri lese na okraji Národného parku Nízke Tatry a ponúka vám kúpeľné centrum s parným kúpeľom, saunou a 2 malými bazénmi. Ubytovanie Hotel Altenberg sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany St. Maria

9

Apartmany St. Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany St. Maria. Apartmány St. Maria sa nachádzajú v obci Staré Hory, 49 km od Bešeňovej. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je bar. Ubytovanie Apartmany St. Maria sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa U Potoka

8,9

Chalupa U Potoka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa U Potoka. Chalupa U Potoka sa nachádza v Starých Horách, v Banskobystrickom kraji. Hostia môžu využívať terasu. Ubytovanie Chalupa U Potoka sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pension St. Maria

8,6

Pension St. Maria

Ubytovanie (Penzión) Pension St. Maria. Malý penzión St. Maria je situovaný 15 km severne od Banskej Bystrice na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Ubytovanie Pension St. Maria sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Kupfer

8,5

Penzion Kupfer

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kupfer. Penzión Kupfer sa nachádza v obci Staré Hory a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzion Kupfer sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hostinec Staré Hory

8,4

Hostinec Staré Hory

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Staré Hory. Hostinec Staré Hory so záhradou sa nachádza v Starých Horách. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a poskytujú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Hostinec Staré Hory sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Donovaly

7,7

Chata Donovaly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Donovaly. Chata Donovaly stojí v obci Staré Hory a je obklopená prírodou národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. Ubytovanie Chata Donovaly sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Pod Donovalmi

7,3

Penzión Pod Donovalmi

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod Donovalmi. Penzión Pod Donovalmi sa nachádza v Starých Horách, 15 km od mesta Banská Bystrica a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Pod Donovalmi sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Staré Hory

Chalupa Staré Hory

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Staré Hory. Chalupa Staré Hory sa nachádza v obci Staré Hory a ponúka záhradu a terasu. Ubytovacie zariadenie má výhľad do záhrady a je vzdialené 39 km od obce Tále. Ubytovanie Chalupa Staré Hory sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modern Cottage Stare Hory

Modern Cottage Stare Hory

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modern Cottage Stare Hory. Located in Staré Hory in the Banskobystrický kraj region, Modern Cottage Stare Hory features a balcony and garden views. Ubytovanie Modern Cottage Stare Hory sa nachádza v slovenskom meste Staré Hory, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Staré Hory

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Staré Hory. Mesto Staré Hory je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.