Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Starý Smokovec

V slovenskom meste Starý Smokovec máme celkom 29 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Starý Smokovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Starý Smokovec

Apartmán Leda, Starý Smokovec

10

Apartmán Leda, Starý Smokovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Leda, Starý Smokovec. Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, barom, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxury Studio A303

9,7

Luxury Studio A303

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Studio A303. Luxury Studio A303 sa nachádza len 10 km od Gerlachovského štítu a ponúka ubytovanie vo Vysokých Tatrách s reštauráciou, barom a bankomatom. Ubytovanie Luxury Studio A303 sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Luna Hrebienok C109

9,7

Apartment Luna Hrebienok C109

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna Hrebienok C109. Apartment Luna Hrebienok C109 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Tatranská Lomnica je vzdialená 7 km. Ubytovanie Apartment Luna Hrebienok C109 sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Luna Hrebienok C111

9,5

Apartment Luna Hrebienok C111

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna Hrebienok C111. Ubytovacie zariadenie Apartment Luna Hrebienok C111 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a záhradou. Ubytovanie Apartment Luna Hrebienok C111 sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Luna Hrebienok

9,4

Apartment Luna Hrebienok

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna Hrebienok. Apartmán Luna Hrebienok sa nachádza v apartmánovom komplexe Hrebienok Resort, priamo v centre Starého Smokovca a vedľa pozemnej lanovky na Hrebienok. Ubytovanie Apartment Luna Hrebienok sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Snow 5

9,3

Apartman Snow 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Snow 5. Apartmán Snow 5 sa nachádza v Starom Smokovci. Je vzdialený 7 km od Tatranskej Lomnice a naskytá sa z neho výhľad na obec. Ubytovanie Apartman Snow 5 sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Michaela

9,3

Apartman Michaela

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Michaela. Ubytovacie zariadenie Apartman Michaela, ktorý sa nachádza v Starom Smokovci, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na mesto, reštauráciou, barom... Ubytovanie Apartman Michaela sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

TATRA SUITES Harmony Apartment B301

9,3

TATRA SUITES Harmony Apartment B301

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Harmony Apartment B301. Ubytovanie TATRA SUITES Harmony Apartment B301 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a službu concierge. Ubytovanie TATRA SUITES Harmony Apartment B301 sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

A1 Štart

9,2

A1 Štart

Ubytovanie (Penzión) A1 Štart. Ubytovacie zariadenie A1 Štart sa nachádza v Starom Smokovci vo Vysokých Tatrách a ponúka vám ubytovanie v izbách, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie A1 Štart sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Sport

9,1

Penzion Sport

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sport. Penzión Šport sa nachádza v Starom Smokovci uprostred Vysokých Tatier. Ubytovanie Penzion Sport sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Snow

9

Apartment Snow

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Snow. Apartmány Snow sa nachádzajú v centre Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách, neďaleko trate električky. Ubytovanie Apartment Snow sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Elegance Hrebienok

9

Apartment Elegance Hrebienok

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elegance Hrebienok. Ubytovacie zariadenie Apartment Elegance Hrebienok sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka reštauráciu a bar. Tatranská Lomnica je vzdialená 7 km. Ubytovanie Apartment Elegance Hrebienok sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC

9

HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC

Ubytovanie (Apartmán) HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC. Ubytovacie zariadenie HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka reštauráciu, vonkajší bazén a bar. Ubytovanie HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC sa nachádza v slovenskom meste Starý Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Starý Smokovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 29 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Starý Smokovec. Mesto Starý Smokovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.